Турнир по тенис на маса ще се проведе в Монтана

Младежкият дом в Монтана ще бъде домакин на турнир по тенис на маса за ученици. Състезанието е тази събота (30 март), като записването ще става на място, от 9:00 часа. Няма такса за участие. Турнирът е за ученици от 5-и до 12-и клас, разделени на две..

публикувано на 26.03.24 в 12:00

Волейболният "Монтана" загуби отново от ЦСКА

Волейболистите на "Монтана" загубиха и втората си ¼ -финална плейофна среща от ЦСКА. В столичната зала "Васил Симов" "армейците" се наложиха с 3:1 гейма и така с два успеха, с един и същи резултат, се класират на ½ -финала. За Монтана сезонът приключи..

публикувано на 26.03.24 в 10:55

"Кула-04" разгроми "Дуло"-Видин

Отборът на ФК "Кула-04" победи тима на ФК "Дуло" – Видин с 8:1 в първи кръг от пролетния полусезон на Областна футболна група "Видин". Николай Николов вкара четири гола, Тони Цветков добави два гола и по един гол реализираха Николай Иванов и..

публикувано на 25.03.24 в 15:33

Започна регистрацията за Вършец рън

Започна регистрацията за участие в тазгодишното издание на Вършец Рън.  Спортният форум ще се проведе на  14 юли (неделя) за втора година с различни трасета и дистанции, като могат да участват и деца. С тартът е в центъра на града. ПРОГРАМА: 13..

публикувано на 24.03.24 в 15:09

"Локо" Мездра не се даде и на "Академик"

В среща от 20-ия кръг на Северозападната Трета лига в Мездра петият в класирането „Локомотив” и вторият „Академик” Свищов направиха нулево равенство. Двете нули обаче не показват безинтересен мач – напротив, срещата бе изпълнена с много положения и..

публикувано на 24.03.24 в 14:06

"Монтана" с грешна стъпка на ¼-финала

Волейболистите на Монтана направиха фалстарт в плейофите. В зала „Младост" момчетата на треньора Даниел Пеев отстъпиха с 1:3 гейма на ЦСКА в първа ¼ финална среща. В тази фаза се играе до две победи от три мача. В понеделник ЦСКА приема Монтана. При успех..

публикувано на 24.03.24 в 14:04

"Ком" Берковица с нова победа

Лидерът в четвърта монтанска футболна дивизия Ком /Берковица/ не се затрудни при гостуването на Пъстренец /Долно Белотинци/. Тимът на Венци Иванов се наложи с 3:1 в среща от 13-ия кръг. До почивката берковчани си вкараха головете, а те бяха дело на Ивайло..

публикувано на 24.03.24 в 14:00

"Монтана" загуби от "Берое"

Баскетболистките на Монтана загубиха с 63:67 точки гостуването си на Берое /Стара Загора/. Среща бе от 9-ия кръг на първата четворка при жените. Така старозагорчанки си върнаха лидерската позиция, монтанчанки са трети. Мачът в зала „Общинска" в Стара Загора..

публикувано на 24.03.24 в 13:56

6 медала за борци от Враца

Състезателите на врачанския клуб по борба Ботев 93 спечелиха 6 медала на държавния лично-отборен шампионат за юноши и девойки до 20 години. Само 7 точки разделиха отбора от третото място в комплексното класиране, като врачани бяха изпреварени драматично..

публикувано на 24.03.24 в 13:54

"Ботев II" Враца падна с 0:4

Ювентус от плевенското село Малчика разгроми дубъла на врачанския Ботев в среща от Северозападната трета лига. Гостите записаха поредна загуба и вече са предпоследни в класирането със скромния актив от 16 точки и голова разлика 23:33. Поражението на..

публикувано на 24.03.24 в 13:52