author: Александър Мандаджиев

“Пирин“ шокира с домакинска загуба

В домакински мач без публика в зала „Арена Неврокоп“от първия кръг на шампионата в мъжката хандбална „А“ група  отборът на „Пирин“/Гоце Делчев/ загуби с 29:34 от „Спартак“/Варна/. Гоцеделчевци започнаха  мобилизирани срещу традиционно неудобния си..

19.09.21 18:09 |

Карате или да опознаеш себе си и другите

В гоцеделчевския клуб по карате Киокушин „Ронин“ се проведе изпит за получаване на степен  при децата.Освен това бяха проведени демонстративни тренировки с участието на състезатели от Гоце Делчев, Петрич, Благоевград и София.   Гости на..

16.05.21 10:20 |
Виолета Литовска и Стефан Червенков

Виолета Литовска и Стефан Червенков избират България

Интелигентни, млади, можещи, вдъхновяващи - такива са Виолета Литовска и Стефан Червенков. Виолета е от Севлиево , а Стефан го Гоце Делчев. И двамата са на по 27 години, и двамата успешни спортисти. Виолета Литовска е четири кратен европейски..

25.04.21 13:59 |

„Пирин“ (Гоце Делчев) надигра „Чавдар“ (Етрополе), „Марек“ постъпи спортсменски и оглави класирането

„Пирин“ (Гоце Делчев) победи с 2:0 „Чавдар“ (Етрополе) в мач от 28-я кръг на Югозападната футболна лига с голове на Л.Гуцев в 50-та и П.Головодов в 85-та минута и запази осмото място в класирането с актив от 42 точки, колкото има и седмия „Оборище“..

25.04.21 11:07 |

Пирин“ /Гоце Делчев/ - с рутинна победа над аутсайдер

В домански мач от 26-я кръг на Югозападната футболна лига „Пирин“/Гоце Делчев/ победи очаквано борещия се да не изпадне „Перун“/Кресна/ с 2:0. Петър Лазаров,най-добрият на терена,който игра с травма, отбеляза за 1:0 в 24-та минута. Пак Лазаров в..

11.04.21 11:33 |

В Гоце Делчев спряха победния ход на „Беласица“

В  мач от първия кръг  на пролетния полусезон в Югозападната футболна лига като гост лидерът „Беласица“ не можа да победи коравия тим  на „Пирин“ (Гоце Делчев). В двубой, изпълнен с доста битка и силови единоборства, двата отбора поделиха по  една..

24.02.21 20:15 |

„Пирин” (Гоце Делчев) – №1 в хандбала след 17 години

В дербито от 13-я кръг на мъжката хандбална „А“ група като домакин „Пирин“ (Гоце Делчев) победи лидера „Осъм“ (Ловеч) с 31:25 (на полувремето 16:12/)и  излезе начело във временното класиране с актив от 18 точки. Толкова има и вторият – „Шумен“, но с..

01.02.21 08:53 |

Димитър Крушовски: Югозападната лига си остава най-силната!

Димитър Крушовски, старши треньор на ФК „Пирин“/Гоце Делчев/, прави анализ на есенния полусезон в Югозападната футболна лига. Очерталото се силно съперничество за първото място между първите четири отбора в класирането, както и тенденцията да се..

20.12.20 11:49 |

Лесен успех в „Арена Неврокоп“, трудното предстои

В мач от 11-я кръг на мъжката хандбална „А“ група в „Арена Неврокоп“ хандбалистите на „Пирин“ (Гоце Делчев) постигнаха рутинна победа над „Левски“ (гр.Левски) с 39:26,на полувремето 20:10. Въпреки отсъствието на някои титуляри, отборът победител..

20.12.20 11:45 |

“Пирин“ (Гоце Делчев) набира скорост

В  мач без публика от 8-я кръг на мъжката хандбална „А“група  в зала „Арена Неврокоп“ отборът на „Пирин“(Гоце Делчев) очаквано победи изразително АСТИ (Хасково) с 40:23. Победата,обаче, не дойде лесно –  на полувремето  домакините водеха само с..

23.11.20 08:47 |