Англия разочарова във футболната класика на "Уембли"

Англия и Шотландия на успяха да си отбележат гол на "Уембли" в 115-ото издание на най-старото футболно съперничество на ниво национални отбори. След този резултат "трите лъва" имат четири точки, какъвто е активът и на отбора на Чехия, който по-рано..

публикувано на 18.06.21 в 23:56

Чехия не се даде на Хърватия и направи нова стъпка към осминафиналите

Отборите на Хърватия и Чехия завършиха при резултат 1:1 на "Хемпдън Парк" в Глазгоу в двубой от втория кръг на група D на Евро 2020. Първото попадение беше отбелязано от Патрик Шик от дузпа в 37-ата минута, а в 47-ата Иван Перишич изравни...

публикувано на 18.06.21 в 21:17

Швеция заплете интригата в пета група на Евро 2020

Швеция победи Словакия с 1:0 в среща от х пета група на европейското първенство. Единственото попадение реализира Емил Форшберг от дузпа в 77-ата минута. След скучно първо полувреме, в което двата отбора не създадоха голови положения, скандинавците..

публикувано на 18.06.21 в 20:16