Гарет Бейл: Горди сме с представянето си

"Сега е трудно да се анализира нашето представяне, защото е непосредствено след мача. Разбира се, разочаровани сме, че не сме на финала. Но направихме всичко, което е по силите ни, на терена. Вложихме се напълно, заяви Гарет Бейл след поражението на Уелс с 0:2 от Португалия на полуфинала на Евро 2016.   "Искам да благодаря на нашите..

публикувано на 07.07.16 в 12:05

Португалия е първият финалист на Евро 2016

Португалия ще играе за втори път в историята си финал на Европейско първенство, след като победи с 2:0 Уелс в Лион. Кристиано Роналдо бе големият герой за тима си, след като вкара гол и даде асистенция. Така Роналдо спечели и задочният сблъсък със съотборника си от Реал Мадрид Гарет Бейл, който не успя да помогне на “драконите”.  Двата отбора..

публикувано на 06.07.16 в 23:49

Дидие Дешан не разкрива тактиката срещу Германия

Френският национален селекционер Дидие Дешан очаквано не пожела да разкрие тактическите си планове за предстоящия полуфинален мач от европейското първенство по футбол срещу Германия. Мачът е насрочен за четвъртък, 7-и юли, от 22 часа българско време.   "Вече съм изградил стратегията, но тя е само и единствено в моята глава. Никой не..

публикувано на 06.07.16 в 16:49
Крис Коулман

Селекционерът на Уелс: Отстъпваме на Португалия по много показатели

Селекционерът на уелския национален отбор по футбол Крис Коулман не се притеснява от наказанията на двама от основните играчи Аарън Рамзи и Бен Дейвис за полуфинала на Европейското първенство срещу тима на Португалия.  Имам доверие на всички момчета. Те са наясно с изискванията, влизат със същата настройка и аз нямам притеснения за това кой ще..

публикувано на 06.07.16 в 09:04
Мартин Кален

УЕФА вярва, че форматът на Европейското първенство с 24 участника е успешен модел

УЕФА вярва, че форматът на Европейското първенство с 24 участника е успешен модел и дава възможност малките нации да успеят в стремежа си да стигнат до финалните етапи, заяви директорът на турнира Мартин Кален. Европейската футболна асоциация имаше 8 години, в които работи по въпроса и в крайна сметка за първи път на Евро 2016 играят 24 състава. В новите..

публикувано на 06.07.16 в 08:53
Оливие Жиру

Оливие Жиру: Германия е като черна котка за нас, но искаме да променим традицията

Съставът на Франция ще срещне в Марсилия тима на Германия в полуфиналите на европейското първенство по футбол и ще се опита да постигне първа победа на голямо първенство срещу този съперник от 1958 година насам. Германия е като черна котка за нас, но ние искаме да променим тази традиция , заяви нападателят на "петлите" Оливие Жиру. Франция загуби от..

публикувано на 04.07.16 в 17:12

Крис Коулман: Уелс не се страхува от никого

Уелските национали се намират в непозната територия, но не се страхуват, категоричен е националният селекционер Крис Коулман. Той обясни, че една от силните страни на отбора е това, че "белезниците" са паднали с класирането на европейските финали и уелсците играят футбол – свободни от напрежение и големи очаквания. Намираме се в нова за..

публикувано на 04.07.16 в 09:10

Марио Гомес приключи с Евро 2016

Отборът на Германия ще бъде и без Марио Гомес до края на Европейското първенство във Франция. Централният нападател на Бундестима няма да може да вземе участие в оставащите мачове, след като се оказа, че е скъсал мускул. Гомес бе принудително заменен в средата на второто полувреме на четвъртфиналния мач с Италия, спечелен от германците след..

публикувано на 04.07.16 в 08:56

Франция е на полуфинал след разгром над Исландия

Франция е на полуфинал след невероятен мач и паметна победа с 5:2 над Исландия на “Стад дьо Франс” в парижкото предградие Сен Дени. “Петлите” показаха страхотна игра и вкараха 4 гола още през първото полувреме.  Оливие Жиру изведе домакините на Европейското първенство още в 12-ата минута след удар по диагонала, а в 20-ата Пол Погба удвои, след..

публикувано на 03.07.16 в 23:58
Сами Хедира

Европейското първенство за Сами Хедира приключи

Сами Хедира приключи с европейското първенство по футбол, което продължава във Франция, твърди германското списание "Кикер". Халфът на Бундестима ще лекува разкъсване на мускулни влакна в бедрото на левия крак, като контузията беше получена през първото полувреме на четвъртфинала срещу тима на Италия. "Хедира не може да тича", каза Льов след мача. Освен..

публикувано на 03.07.16 в 18:46

Стъпка 1 от 7: Име на заявителя и координати за връзка