Вашите сигнали остават "глухи" за институциите, сблъскали сте се с проблеми или пък сте станали свидетели на интересна история, която искате да разкажете.
Вече има как – на специална платформа в сайта на БНР очакваме вашите снимки, видеа и кратко описание.
Пишете ни на "Подай сигнал", а нашите репортери ще направят проверка и ще разкажат в ефира на БНР, ще го покажем във "Вашият сигнал" на сайта ни и в социалните мрежи.
Община Ямбол предлага за продажба повече от половината жилища от общинския си фонд. В списъка за продажба са включени 243 апартамента и 7 къщи. Големината на жилищата е от 25 до 108 кв. метра. Желаещите да ги притежават трябва да са живели 3 години без прекъсване в тях и да нямат неплатени наеми.
Продажбите ще се извършват по пазарни цени, но не по-ниски от данъчната оценка плюс 20 процента, гласи наредбата. Предложението на кмета Геори Славов за продажбите беше гласувано на последната сесия на Общинския съвет.
В момента Община Ямбол притежава 358 жилища – 307 от тях са апартаменти и 51 – къщи.