Вашите сигнали остават "глухи" за институциите, сблъскали сте се с проблеми или пък сте станали свидетели на интересна история, която искате да разкажете.
Вече има как – на специална платформа в сайта на БНР очакваме вашите снимки, видеа и кратко описание.
Пишете ни на "Подай сигнал", а нашите репортери ще направят проверка и ще разкажат в ефира на БНР, ще го покажем във "Вашият сигнал" на сайта ни и в социалните мрежи.
Ямболските художници откриха традиционната си Коледна изложба. Представени са творби на повече от 30 автори.
Близо 70 картини, икони, скулптури и пана са представени тази година в градската художествена галерия "Жорж Папазов". Творбите не са създавани специално за Коледа, но носят много жизненост и празнично настроение, каза при откриването председателят на дружеството на художниците в Ямбол Петър Тепсизов.
Ямболският художник не илюстрира Коледа. Това по-скоро е свързано с факта, че те искат повече да общуват с отвъдното, отколкото с всекидневното. В техните творби присъства повече човешкото, каза той.
Тази година произведенията се предлагат със значителни отстъпки, за да достигнат до повече ценители.