Величина текста
Бугарски национални радио © 2024 Сва права задржана

Атлетска такмичења у Бугарској можда већ од јуна

Фотографија: bnr.bg

Бугарска федерација за лаку атлетику објавила је пројекте за одржавање такмичења овог лета. Први национални шампионат заказан је за 20. јун. Из Федерације су прецизирали да ће се такмичења организовати једино ако ванредно стање буде укинуто, а уз то се повуче и привремена забрана одржавања спортских догађаја коју су ставиле надлежне институције.

Више из ове категориjе

Лудогорец остварио напредак пред реванш против Карабаха

Бугарски фудбалски шампион Лудугорец савладао је у гостима Карабах са 2:1 у првом мечу трећег квалификационог кола Лиге шампиона. Домаћини су у 17. минуту постигли гол, који је поништен због офсајда и прво полувреме је завршено нерешено 0:0...

објављено 7.8.24. 08.50
Ђоковић - Димитров

Ђоковић и Димитров одиграће егзибициони меч у Софији

Григор Димиров и Новак Ђоковић припремили су за љубитеље белог спорта у Софији велики тениски спектакл. Олимпијски шампион долази у бугарску престоницу на позив најбољег бугарског тенисера, где ће двојица одиграти егзибициони меч. Новак Ђоковић је у..

објављено 6.8.24. 13.22

Мрежа за права жена: Поштовање за храброст боксерке Светлане Каменове!

Након што је јуче, 4. августа, бугарска боксерка Светлана Каменова испала са олимпијских игара након пораза у четвртфиналу од Лин Ју-Тинг из Тајвана у категорији 57 кг, огласила се Мрежа за права жена. "Поштовање за храброст Светлане..