Величина текста
Бугарски национални радио © 2024 Сва права задржана

Бугарски атлетичари неће бити тестирани на корону

Фотографија: BGathletic.com

Бугарски атлетичари пре повратка на тренинге неће бити тестирани на коронавирус. То је рекао председник Атлетске федерације Добромир Карамаринов. За разлику од њих је свим фудбалерима пре наставка првенства урађено PCR тестирање. Почетак атлетске сезоне најављен је за 4. јул.

Више из ове категориjе

Магомед Рамазанов донео треће олимпијско злато за Бугарску

Магомед Рамазанов освојио је трећу титулу за Бугарску на Олимпијским играма у Паризу пошто је победио легенду у рвању слободним стилом до 86 кг Иранца Хасана Јазданија Чаратија – добитника олимпијског злата и сребра и троструког светског првака. У..

објављено 9.8.24. 22.26
Бојана Калејн (лево) с олимпијском шампионком Дарјом Варфоломеев (Немачка) и добитницом бронзе Софијом Рафаели из Италије

Борјана Калејн Бугарској донела историјско сребро у ритмичкој гимнастици

Одличним наступом у вежбама обручем, лоптом, чуњевима и траком Борјана Калејн је заслужила сребрну медаљу на Олимпијским играма у Паризу. Последњу појединачну медаљу за Бугарску у ритмичкој гимнастици донела је Адријана Дунавска у Сеулу 1988. године...

објављено 9.8.24. 19.13
Карлос Насар

Бугарска олимпијски шампион у дизању тегова

Карлос Насар донео је Бугарској олимпијско злато на Играма у Паризу у дизању тегова у категорији до 89 кг. Насар је разбио конкуренцију и освојио титулу постављајући светски рекорд. Двадесетогодишњи дизач тегова рођен у Паризу подигао је укупно 404..