Бугарски национални радио © 2020 Сва права задржана

Ивет Лалова освојила злато на 200 м у Савони

Ивет Лалова
Фотографија: БГНЕС

Најбржа Бугарка Ивет Лалова је на почетку одложене због епидемије летње сезоне 2020. освојила злато у трци на 200 м на турниру у Савони, Италија, саопштио је портал bgathletic.com. Атлетичарка је трку завршила за 23.13 сек. и заузела друго место на европској ранг листи за ову сезону и седмо на светској ранг листи.

Више из ове категориjе

Григор Димитров

Григор Димитров у трећем колу Ролан Гароса

Григор Димитров изједначио је најбољи пласман на Отвореном првенству Француске у тенису „Ролан Гарос“ пошто је обезбедио место у трећем колу турнира. 18. носилац савладао је Андреја Мартина из Словачке резултатом 6:4, 7:6(5), 6:1 и наставља без..

објављено 1.10.20. 16.50
Цветана Пиронкова

Пиронкова одлази директно у треће коло Ролан Гароса

23. носилац Грен слема Серена Вилијамс повукла се данас са Ролан Гароса у Паризу због повреде. На конференцији за новинаре је Вилијамс рекла да се ради о повреди ахилове тетиве. Америчка тенисерка је у другом колу требало да игра против Бугарке..

објављено 30.9.20. 14.16

Григор Димитров игра у другом колу "Ролан Гароса"

Бугарски тенисер Григор Димитров је победио ФранцузаГрегоара Барераса 6:3, 6:2, 6:2 за 2 сата и 3 минута игре и тако се пласирао у друго коло "Ролан Гароса". Следећи меч Димитров ће играти против Словака Андреја Мартина, пише сајт..