Величина текста
Бугарски национални радио © 2024 Сва права задржана

Тешка победа Лудогореца у квалификацијама за Лигу шампиона

Фотографија: ludogorets.com

Фудбалери ФК Лудогорец постигли си минималан успех у мечу против белоруског Шахтора (Солигорск) који су победили са 1:0 у првом колу квалификација за Лигу шампиона у Разграду. Прво полувреме утакмице ФК Лудогорец – ФК Шахтор прошло је без погодака. После паузе домаћини су повећали притисак, али је Лудогорец затресао мрежу противника тек у 92. минуту, након ударца Бразилца Каулија Оливејре. Тиме се стоти меч бугарског шампиона на европским турнирима завршио победом за „зелене.“ Реванш меч с белоруским прваком играће се у уторак, 13. јула, у 22.30 часова по локалном времену.

Више из ове категориjе

Кристијан Василев пласирао се у финале скифа у Сегедину

Бугарин Кристијан Василев пласирао се у финале скифа за европске олимпијске квалификације у веслању у Сегедину (Мађарска). Победио је у другом полуфиналу и изборио пласман у завршну фазу квалификација за Париз 2024. прешавши деоницу од 2000 метара за..

објављено 26.4.24. 15.37

Појачане мере безбедности и дронови због дербија ЦСКА-Софија – Левски

Министарство унутрашњих послова планира да поводом последњег меча за ову сезону између ПФК ЦСКА-Софија – ПФК Левски, који ће се одржати 27. априла на Националном стадиону „Васил Левски“,  појача присуство полиције у Софији.  Дронови ће се користити..

објављено 26.4.24. 15.05
Кристијан Василев

Бугарски веслач Кристијан Василев пласирао се у полуфинале у Сегедину

Кристијан Василев ће веслати у полуфиналу скифа за европске олимпијске квалификације у Сегедину (Мађарска). Он је у другој рунди однео убедљиву победу након што је задату деоницу од 2000 метара превеслао за 6:53,08 минута. Кристијан Василев је на..