Величина текста
Бугарски национални радио © 2024 Сва права задржана

Сребро за бугарске јуниоре на Светском првенству у одбојци у Ирану

Фотографија: Одбојкашка федерација Бугарске

Јуниорска одбојкашка репрезентација Бугарске је на Светском првенству у одбојци у Техерану, Иран, изгубила финалну битку против репрезентације Пољске.

Одлучујући меч Пољска - Бугарска завршен је резултатом 3:0 (25:20, 25:19, 25:19).

Тако је нашим одбојкашима припало сребро.

Више из ове категориjе

Бугарска шаље троје атлетичара на параолимпијске игре у Париз

Троје Бугара путује на Параолимпијске игре у Паризу 2024, које ће почети 28. августа и трајати до 8. септембра. Наши атлетичари завршиће своје учешће у року од само два дана – 30. и 31. августа (петак и субота). Све троје наших представника су..

објављено 25.8.24. 08.30

Бициклистичка трка око Бугарске стартује у Софији

Вечерас у 17:30 часова испред Храма Светог Александра Невског у центру Софије биће дат старт 71. бициклистичке трке око Бугарске. Спортско такмичење, које ће бити одржано од 25. до 29. августа, завршиће се у Габрову. У њему ће учествовати 18 страних и..

објављено 24.8.24. 09.05

У четвртфиналу US Openа Григор Димитров би могао да игра против Новака Ђоковића

У првом мечу Отвореног првенства САД у тенису, које почиње у понедељак, Григор Димитров ће играти против квалификанта Киријана Жакеа из Француске. Бугарин је 9. носилац турнира. На свом путу ка бољем пласману он ће играти против победника меча..