Подкаст на српском
Бугарски национални радио © 2022 Сва права задржана

Још две победе бугарских боксера у Јеревану

Бугарски боксер Данијел Асенов је у категорији до 54 кг победио Салаха Омара из Немачке, док је Хавијер Ибанијес савладао Швеђанина Небила Ибрахима у категорији до 57 кг.

Кристијан Николов је у полутешкој категорији до 80 кг поражен од српског боксера Артума Агејева.

Полуфинале ће се играти у недељу, 29. маја, а очекивања су да бугарски боксери освоје макар три бронзе.

Више из ове категориjе

Александар Божилов

Александар Божилов светски вицешампион у акватлону

На Светском првенству у акватлону у словачком граду Шаморину Александар Божилов је постао вицешампион света у категорији јуниора   до 19 година. Ово је историјски успех за Бугарску. "Наш највећи циљ је да видимо Бугарина на олимпијском..

објављено 19.8.22. 16.45

УЕФА одбила жалбу Левског, утакмица са Хамруном неће бити поновљена

УЕФА је одбила жалбу Левског којом је бугарски тим захтевао да се понови реванш утакмица трећег кола квалификација са представником са Малте због одређених неправилности. Одлука није образложена. У питању је ситуација када су фудбалери Левског..

објављено 16.8.22. 19.14
Григор Димитров

Шаповалов зауставио Григорова у Синсинатију

Најбољи бугарски тенисер Григор Димитров је веома брзо завршио своје учешће на Мастерс турниру у Синсинатију, САД. Већ у првом колу, после мање од једног и по сата игре, Денис Шаповалов је победио шампиона из 2017. године са 7:6(4), 6:3. Ово..