Величина текста
Бугарски национални радио © 2024 Сва права задржана

Фудбалска репрезентација Бугарске победила у гостима на Кипру

Фотографија: Фудбалски савез Бугарске

Фудбалска репрезентација Бугарске савладала је Кипар са 2:0 у контролној утакмици која је одиграна у Ларнаки. Изабраници тренера Младена Крстајића доминирали су у већем делу меча, а Кирил Десподов је пропустио неколико шанси. Средином првог дела управо је Десподов у 24. минуту постигао први гол. У другом полувремену, у 71. минуту, Спас Делев резултат је повисио на 2:0. Ово је трећа узастопна победа за подмлађени национални тим Бугарске.

У недељу бугарскa репрезентација има још једну проверу и гостоваће у Луксембургу.

Више из ове категориjе

Ђоковић - Димитров

Ђоковић и Димитров одиграће егзибициони меч у Софији

Григор Димиров и Новак Ђоковић припремили су за љубитеље белог спорта у Софији велики тениски спектакл. Олимпијски шампион долази у бугарску престоницу на позив најбољег бугарског тенисера, где ће двојица одиграти егзибициони меч. Новак Ђоковић је у..

објављено 6.8.24. 13.22

Мрежа за права жена: Поштовање за храброст боксерке Светлане Каменове!

Након што је јуче, 4. августа, бугарска боксерка Светлана Каменова испала са олимпијских игара након пораза у четвртфиналу од Лин Ју-Тинг из Тајвана у категорији 57 кг, огласила се Мрежа за права жена. "Поштовање за храброст Светлане..

објављено 5.8.24. 15.20
Ивајло Иванов

Ивајло Иванов главни судија одбојкашог меча Италија – Јапан у Паризу

Већ првог дана елиминационих утакмица одбојкашког турнира на Олимпијским играма у Паризу, Ивајло Иванов биће први судија утакмице четвртфинала Италија – Јапан у мушкој одбојци. Иванову ће ово бити седма утакмица коју ће судити на Играма у..