Бугарски национални радио © 2024 Сва права задржана

Изабела Шиникова се у Тунису пласирала у полуфинале

Изабелла Шиникова
Фотографија: БГНЕС - архива

Бугарска тенисерка Изабела Шиникова се пласирала у полуфинале турнира у Монастиру са наградним фондом од 15.000 долара, пише сајт sportal.bg.

У четвртфиналу Шиникова је након 1,11 ч. игре савладала Арабелу Колер из Аустрије са 6:1, 6:3.

За место у финалу Бугарка ће играти против Елене Миловановић из Србије која је победила своју сународницу Дејану Радановић са 6:3, 7:6(6).

Шиникова и Миловановић су играле заједно у дублу, али су испале већ у првом колу.

Превела и објавила: Албена Џерманова

Више из ове категориjе

Бициклистичка трка око Бугарске стартује у Софији

Вечерас у 17:30 часова испред Храма Светог Александра Невског у центру Софије биће дат старт 71. бициклистичке трке око Бугарске. Спортско такмичење, које ће бити одржано од 25. до 29. августа, завршиће се у Габрову. У њему ће учествовати 18 страних и..

објављено 24.8.24. 09.05

У четвртфиналу US Openа Григор Димитров би могао да игра против Новака Ђоковића

У првом мечу Отвореног првенства САД у тенису, које почиње у понедељак, Григор Димитров ће играти против квалификанта Киријана Жакеа из Француске. Бугарин је 9. носилац турнира. На свом путу ка бољем пласману он ће играти против победника меча..

објављено 23.8.24. 10.15

"Витоша ран" – од центра Софије до Черног врха

Неки од наших најбољих планинских тркача учествоваће ове недеље у такмичењу у планинском трчању "Витоша ран" – од Националног дворца културе у Софији до Черног врха. Они ће покушати да оборе 13-годишње рекорде за брзи успон на Витошу и да раздаљину..