Подкаст на српском
Величина текста
Бугарски национални радио © 2024 Сва права задржана

Лудогорец елиминисао Балкани и игра у другом колу квалификација за Лигу шампиона

Фотографија: БГНЕС

Лудогорец је у Разграду савладао косовски Балкани са 4:0 и пласирао се у друго коло квалификација за Лигу шампиона.

Пре недељу дана у Приштини је Лудогорец доживео неочекивани пораз од домаћина – 0:2.

Већ после четири минута игре Лудогорец је водио са 1:0, а на полувремену је било 2:0. У 48. минуту Матијас Тисера је резултат повећао на 3:0, а када је у 78. минуту Кајо Видал погодио за 4:0, све је било готово.

У другом колу Лудогорец игра против Олимпије из Љубљане.

Више из ове категориjе

Фото колажа: Иван Петров

Шетња кроз олимпијску историју Бугарске, представљену у Музеју спорта у Софији

Сутра почињу XXXIII Летње олимпијске игре. По трећи пут у новијој историји Бугарске и тачно век откад је Париз био домаћин Олимпијских игара, најзначајнија спортска манифестација ће се поново одржати у француској престоници, родном месту оснивача..

објављено 25.7.24. 11.35

"Лудогорец" остварио сигурну победу против "Динамо Минска"

"Лудогорец" је у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона победио шампиона Беларусије "Динамо Минск" са 2:0. Стрелци за првака Бугарске били су Бернард Текпетеј и Тодор Неделев Због рата у Урајини реванш ће се играти у..