Подкаст на српском
Бугарски национални радио © 2022 Сва права задржана

Још две победе бугарских боксера у Јеревану

Бугарски боксер Данијел Асенов је у категорији до 54 кг победио Салаха Омара из Немачке, док је Хавијер Ибанијес савладао Швеђанина Небила Ибрахима у категорији до 57 кг.

Кристијан Николов је у полутешкој категорији до 80 кг поражен од српског боксера Артума Агејева.

Полуфинале ће се играти у недељу, 29. маја, а очекивања су да бугарски боксери освоје макар три бронзе.

Више из ове категориjе

Стилијана Николова освојила нове медаље на СП у ритмичкој гимнастици

Бугарска гимнастичарка Стилијана Николова освојила је још две сребрне медаље у финалу Светског првенства у ритмичкој гимнастици у Софији. 17-годишња Бугарка је друга у финалу у вежби чуњевима и вијачом. Николова, којој је ово прво учешће на првенству..

објављено 16.9.22. 11.05
Антон Ризов

Сребро за Антона Ризова на ЕП у стрељаштву

Антон Ризов освојио је сребрну медаљу на Европском првенству у стрељаштву у Вроцлаву, Пољска, у дисциплини 50 м, у гађању пушком из лежећег става. Ово је прво одликовање за нашу земљу на шампионату Старог континента. У истој дисциплини је у..

објављено 15.9.22. 15.17

Бугарка Стиљана Николова освојила сребро у вежби обручем

Стиљана Николова је на Светском првенству у ритмичкој гимнастици у Софији освојила сребрну медаљу у вежби обручем. 17-годишња ритмичарка први пут учествује на Светском првенству а донела је прву медаљу Бугарској у вежби обручем након 21...