Подкаст на српском
Бугарски национални радио © 2022 Сва права задржана

Још две победе бугарских боксера у Јеревану

Бугарски боксер Данијел Асенов је у категорији до 54 кг победио Салаха Омара из Немачке, док је Хавијер Ибанијес савладао Швеђанина Небила Ибрахима у категорији до 57 кг.

Кристијан Николов је у полутешкој категорији до 80 кг поражен од српског боксера Артума Агејева.

Полуфинале ће се играти у недељу, 29. маја, а очекивања су да бугарски боксери освоје макар три бронзе.

Више из ове категориjе

Ивет Горанова

Каратисткиња Ивет Горанова освојила две златне медаље у Букурешту

Олимпијска шампионка из Токија 2020. Ивет Горанова освојила је две златне медаље на 19. издању Међународног карате турнира за све узрасте у румунској престоници Букурешту. Горанова је заузела прво место у две категорије – „кумите“ до 55 кг и Оpen...

објављено 31.10.22. 19.26

Григор Димитров пласирао се у полуфинале у Бечу

Најуспешнији бугарски тенисер Григор Димитров пласирао се у полуфинале АТП турнира серије 500 који се игра на тврдој подлози у дворани у главном граду Аустрије, Бечу, са наградним фондом од 2,49 милиона евра. У атрактивном окршају савладао је..

објављено 28.10.22. 18.50

„Бетис“ надиграо „Лудогорец“

„Лудогорец“ Разград је као домаћин изгубио сусрет са екипом „Бетис“ из Севиље резултатом 0:1 у претпоследњем мечу групе С Лиге Европе. Тиме су шпански фудбалери заузели прво место у групи. Шампион Бугарске је у Разграду одиграо добар меч, али нису..