Нова домакинска издънка на "Милан"

"Милан" успя да стигне само до 1:1 срещу "Торино"

"Милан" направи равенство 1:1 у дома срещу "Торино" в мач от 22-ия кръг на италианското първенство. В 17-ата минута Чиро Имобиле изведе "биковете" напред в резултата след самостоятелен пробив и точен диагонален удар, който не остави шансове за вратаря Кристиан Абиати. Преди края
на полувремето "Торино" не позволи на домакините да изравнят, като дори пропусна шанс да реализира второ попадение.

Пет минути след началото на второто полувреме силен удар на Адил Рами рикошира в защитник на гостите и влезе в мрежата за крайното 1:1. След това Кака и Робиньо не успяха да се разпишат от голови положения и да донесат победата в полза на "росонерите".

Треньорът на домакините Кларънс Сеедорф все още няма загуба начело на "Милан". Отборът от Милано се намира на девето място във временното класиране с актив от 29 точки. "Торино" е на шеста позиция с четири точки повече.

Тази вечер от 21 и 45 е дербито на кръга в Серия А между шампиона "Ювентус" и "Интер" Милано.