Монтана изравни финалната серия срещу Берое при баскетболистките

Баскетболистките на Монтана 2003 изравниха резултата във финалната серия в женското ни първенство до 1-1 победи, след като се наложиха със 77:72 над Берое  в Мач №2. Следващите две срещи от серията са в Стара Загора на 21 и 23 април, играе се до три..

публикувано на 18.04.21 в 20:18
Манчестър Юн - Бърнли

Манчестър Юн се справи трудно с Бърнли

В мач от 32-ия кръг на Висшата лига Манчестър Юнайтед победи гостуващия Бърнли с 3:1.  Мейсън Грийнууд вкара първия гол в 48-ата минута. Две минути по-късно Тарковски изравни резултата.  В 86-ата минута Грийнууд вкара отново и направи резултата 2:1 за..

публикувано на 18.04.21 в 20:06
Атлетико (Мадрид)

Атлетико (Мадрид) вкара пет гола на Ейбар

Отборът на Атлетико (Мадрид) поне временно се откъсна на 4 точки пред съгражданите си от Реал и на 5 пред Барселона на върха в класирането на испанското първенство.  "Дюшекчиите" не срещнаха проблеми срещу Ейбар и постигнаха една от най-изразителните си..

публикувано на 18.04.21 в 19:35
Уилям Чолов

Уилям Чолов също е четвъртфиналист на световното по бокс за младежи

Уилиам Чолов е вторият ни боксьор, който си осигури място на 1/4-финалите на световното първенство за младежи и девойки в Киелце, Полша. Малко след Радослав Росенов, европейският шампион при 75-килограмовите също постигна втора победа на турнира на..

публикувано на 18.04.21 в 19:23
Ювентус - Аталанта

Ювентус се смъкна до 4-то място след загуба от Аталанта

Отборът на Ювентус продължили с колебливите си изяви в последните седмици и се смъкна до четвърто място в класирането на Серия А, след като загуби с 0:1 гостуването си на Аталанта в мач от 31-ия кръг на първенството. В Бергамо двата тима направиха..

публикувано на 18.04.21 в 18:49
 Макс Верстапен

Верстапен спечели на "Имола" след драматична надпревара

Пилотът на "Ред Бул" Макс Верстапен спечели по драматичен начин Гран При на Емилия-Романя във Формула 1 на мократа писта “Имола” след много обрати и инциденти.  След грешка в средата на състезанието Люис Хамилтън с "Мерцедес" се свлече до деветата..

публикувано на 18.04.21 в 18:41
РадославРосенов

Радослав Росенов на победа от медал на световното по бокс за младежи

Радослав Росенов постигна втора, убедителна победа на световното първенство по бокс за младежи и девойки в Киелце, Полша. Европейският шампион се изстреля към 1/4-финалите в категория до 60 килограма, след като наложи волята си над испанеца Салвадор..

публикувано на 18.04.21 в 18:08
Арсенал - Фулъм

Арсенал оцеля срещу Фулъм с гол в добавеното време

Арсенал оцеля с гол дълбоко в добавеното време на Еди Нкетия отборът срещу Фулъм за 1:1 в мач от 32-ия кръг на Висшата лига на Англия.  Джош Маджа даде преднина за гостите с гол от дузпа в 59-ата минута. Все пак Нкетия успя да се разпише в 97-ата минута..

публикувано на 18.04.21 в 17:54
Севиля

Севиля се включи в битката за титлата в Испания

Севиля постигна ценна победа като гост с 2:1 срещу Реал Сосиедад в мач от 33-ия кръг на испанската Ла Лига.  Всички голове паднаха през първото полувреме, когато действията на терена бяха много интензивни. За андалусийците вкараха Фернандо (22’) и Юсеф..

публикувано на 18.04.21 в 17:19
Милан - Дженоа

Милан с важна домакинска победа срещу Дженоа

Милан постигна важна домакинска победа с 2:1 над Дженоа в среща от 31-ия кръг в Италия и се утвърди на 2-ото място в Серия А, с 4 точки преднина пред шампиона Ювентус, но на 8 след лидера Интер.  Ранен гол на Анте Ребич, а също така и автогол на Джанлука..

публикувано на 18.04.21 в 16:13