СПАЛ

СПАЛ четвъртфиналист за купата на Италия, чака Ювентус

Отборът на СПАЛ Ферара победи Сасуоло с 2:0 като гост и се класира за четвъртфиналите в турнира за купата на Италия по футбол. Домакините бяха близо до откриването на резултата в средата на първата част, но Филип Джуричич удари греда. В края на полувремето..

публикувано на 14.01.21 в 20:53
Национален отбор на България по волейбол

3:0 срещу Израел, но след колеблива игра

България надделя над домакина Израел с 3:0 (27:25, 25:16, 25:22) в европейска квалификация по волейбол за мъже от група "Б" в Хадера. Така възпитаниците на Силвано Пранди постигнаха втори успех, след като вчера се стартираха с победа в четири гейма над..

публикувано на 14.01.21 в 20:46
Кирил Домусчиев

Домусчиев: Не познавам Ясен Петров, но го избрахме с надеждата да се справи

Собственикът на Лудогорец (Разград) Кирил Домусчиев заяви, че се надява на по-добри резултати в националния отбор с новия треньор, когото обаче не познава. След днешното заседание на изпълнителния комитет на БФС бизнесменът говори за въвеждането на..

публикувано на 14.01.21 в 18:32
Тирил Екхоф

Тирил Екхоф продължи норвежката доминация в биатлона

Тирил Екхоф доминира за успех в спринта на 7.5 км в германския зимен център Оберхоф. Норвежката биатлонистка показа голямата си класа и независимо от едната си грешка при стрелбата, успя да надвие италианката Доротеа Вирер за победата – нейна пета в..

публикувано на 14.01.21 в 18:25
Насер Ал-Атия с „Тойота“ на рали

Насер Ал-Атия спечели предпоследния етап на рали "Дакар"

Насер Ал-Атия с "Тойота" постигна шеста етапна победа в тазгодишното издание на рали "Дакар", след като спечели предпоследния етап от надпреварата с дължина 511 километра от Алула до Янбу в Саудитска Арабия. Катарецът бе най-бърз в най-дългия етап с време..

публикувано на 14.01.21 в 17:51
Костадин Гергинов

Костадин Гергинов поема поста председател на Съдийската комисия

Един от елитните ни рефери от 90-те години Костадин Гергинов е новият председател на Съдийската комисия, обяви членът на изпълнителния комитет на БФС Венцеслав Стефанов. След това първият вицепрезидент на БФС Емил Костадинов потвърди новината. Гергинов до..

публикувано на 14.01.21 в 17:48
Алваро Мората от Юве в борба пред мрежата.

Дебютант от Тунис спаси Ювентус

Ювентус достигна много трудно до четвъртфиналите на турнира за Купата на Италия. Шампионите на страната победиха драматично с 3:2 след продължения гостуващия Дженоа, а в герой за тях се превърна дебютантът Хамза Рафиня.  Националът на Тунис записа първите..

публикувано на 14.01.21 в 07:03
Педри от Барселона се бори с трима.

Барселона е финалист за Суперкупата на Испания

Барселона спечели с 3:2 след изпълнение на дузпи срещу Реал Сосиедад първия полуфинален сблъсък за Суперкупата на Испания, игран в Кордоба. Редовното време продълженията завършиха 1:1. Миналата година надпреварата се проведе в Арабските страни, но..

публикувано на 14.01.21 в 06:58

ПСЖ спечели Суперкупата на Франция

ПСЖ вдигна за осми път Суперкупата на Франция. Столичани спечелиха с 2:1 мача за трофея срещу Олимпик Марсилия. Мауро Икарди и появилият се от пейката Неймар вкараха за парижани, от съперника се разписа Димитри Пайе. Икарди можеше да открие резултата..

публикувано на 14.01.21 в 06:17
Нощни празненства в Кил.

Сензация! Втородивизионен тим отстрани Байерн за купата

Втородивизионният Холщайн (Кил) детронира Байерн във втория кръг за Купата на Германия. Редовното време завърши 2:2, а при дузпите домакините спечелиха с 6:5 след пропуск на Марк Рока. Серж Гнабри откри резултата на "Холщайн щадион" в 14-ата минута...

публикувано на 14.01.21 в 06:11