Ейбар - Атлетик (Билбао)

Атлетик (Билбао) надделя при гостуването си на Ейбар

Атлетик (Билбао) надделя при гостуването си на Ейбар с 2:1 в двубой от третия кръг на испанската Ла Лига. Баските поведоха чрез Унай Лопес в края на първото полувреме, а в началото на второто Кике възстанови паритета. Попадение на Иняки Уилямс бе..

публикувано на 27.09.20 в 17:12
Ангел Кодинов

Сребро за Ангел Кодинов от световната купа по кану-каяк

Ангел Кодинов спечели сребърен медал на Световната купа в Сегед, Унгария в дисциплината 500 м едноместно кану. Победата спечели италианецът Карло Такини, а на третото място отстана представителят на Чехия Филип Дворжак.

публикувано на 27.09.20 в 17:07
Виктория Азаренка

Едва 8-те градуса в Париж измъчиха Азаренка повече от черногорка

Бившата номер 1 в света Виктория Азаренка (Беларус) се класира за втория кръг на "Ролан Гарос". Десетата поставена Азаренка, полуфиналистка от Откритото първенство на САЩ, победи на старта Данка Ковинич (Черна гора) с 6:1, 6:2, за 64 минути. Срещата беше..

публикувано на 27.09.20 в 16:44
Валтери Ботас

Валтери Ботас триумфира в Сочи

Валтери Ботас с Мерцедес триумфира в Гран При на Русия на пистата в Сочи. Финландецът се възползва от 10-секундно наказание на съотборника му и лидер в генералното класиране Люис Хамилтън, за да сложи край на чакането за втора победа през кампанията...

публикувано на 27.09.20 в 16:22
Шефилд Юнайтед - Лийдс

Лийдс спечели гостуването си на Шефилд Юн

Лийдс спечели гостуването си на Шефилд Юнайтед с 1:0 в двубой от третия кръг на английската Висша лига. Дербито на Йоркшър, първо в Премиършип от 2001-а насам, предложи много здрава битка и положения пред двете врати, като в крайна сметка новакът..

публикувано на 27.09.20 в 16:20
Константин Маршавелов

Константин Маршавелов с победа на "Писта Стара Загора"

Пилотът на КА-2 Рейсинг Тийм Константин Маршавелов спечели третия кръг от националния шампионат по автомобилизъм на затворен маршрут и писта в серия "Макси". Състезанието се проведе на "Писта Стара Загора", а действащият шампион се пребори с Илия Царски и..

публикувано на 27.09.20 в 16:05
Специя - Сасуоло

Гълъбинов с гол при загуба на Специя

Българският нападател Андрей Гълъбинов реализира единственото попадение за новака Специя при домакинското поражение от Сасуоло с 1:4 в първи двубой от неделната програма на втория кръг в Серия А. Той изравни резултата след половин час игра, а по-рано..

публикувано на 27.09.20 в 15:39

Владимир Илиев и Милена Тодорова със злато на държавното по летен биатлон

В Банско завърши държавното първенство по летен биатлон. След дългата пауза поради здравната обстановка, стартовете на Бъндеришка поляна показаха добра подготовка на водещите ни състезатели в един от най-успешните напоследък български спортове, излъчил..

публикувано на 27.09.20 в 15:33
Осасуна - Леванте

Леванте победи като гост Осасуна

Леванте победи като гост Осасуна с 3:1 в среща от третия кръг на испанското футболно първенство. Домакините откриха резултата с гол на Роберто Торес в 38-ата минута, но три по-късно Гонсало Мелеро изравни. Гостите от Леванте стигнаха до пълен обрат през..

публикувано на 27.09.20 в 15:27

Стоичков: Идва Конгрес на БФС, а не съм чул нито една платформа

Христо Стоичков даде ексклузивно интервю за предаването "Код Спорт" по ТВ+. Камата отдавна е човек на света. Животът му отреди постоянно да пътува от единия до другия край на планетата и след края на неговата забележителна кариера. Едно обаче не се променя..

публикувано на 27.09.20 в 14:59