Себастиан Фетел спечели квалификацията за Гран При на Германия

Пилотът на Ферари Себастиан Фетел спечели квалификацията за Гран При на Германия, 11-ти кръг от световния шампионат във Формула 1. Второ време на пистата Хокенхайм даде Валтери Ботакс с Мерцедес, а трето другият пилот на Ферари Кими Райконен...

публикувано на 21.07.18 в 18:19
Андре Шурле /вляво/

Андре Шурле напуска "Борусия" Дортмунд

Андре Шурле напуска "Борусия" Дортмунд. Германският национал, който е световен шампион от 2014 година, беше оставен извън състава на "жълто-черните" при победата с 1:0 срещу "Манчестър Сити" в мач от турнира Интернешънъл Чемпиънс Къп в Чикаго (САЩ)...

публикувано на 21.07.18 в 16:44
Килиан Мбапе

Килиан Мбапе играл с контузия във финала

Младата суперзвезда на Франция Килиан Мбапе е играл в последния финален мач от Световното първенство с травма на гръбнака, съобщава вестник Екип. По информация на човек от треньорския щаб, 19-годишният футболист е получил травмата след мача с..

публикувано на 21.07.18 в 16:36
Шарл Льоклер

Шарл Льоклер с най-добро време в третата свободна тренировка преди Гран При на Германия

Шарл Льоклер (Монако) беше най-бърз в третата свободна тренировка преди Гран При на Германия във Формула 1. Пилотът на Заубер, който е на 20 години, направи най-добра обиколка за 1:34.577 минути на пистата "Хокенхайм".   Маркус Ериксон..

публикувано на 21.07.18 в 15:21
Даниел Иванов-Аоияма

Аоияма с нов успех в Нагоя

Даниел Иванов - Аоияма постигна осмата си победа по време на турнира по сумо в Нагоя. В схватка от 14-ия кръг българинът постигна успех срещу "маегашира 8" Кьокутайсей чрез "хатакикоми". "Маегашира 11" Аоияма има актив от осем победи и шест поражения,..

публикувано на 21.07.18 в 12:29
Ивайло Димитров напусна

"Славия" продаде нападател в Армения

Нападателят Ивайло Димитров премина от "Славия" в арменския "Арарат" Ереван. Голмайсторът, който стигна и до националния отбор, се раздели с "белите" след мача-реванш от първия квалификационен кръг в Лига Европа срещу "Илвес" Тампере, игран в четвъртък на..

публикувано на 21.07.18 в 06:49
Джулия Терзийска

Терзийска губи полуфинал в Португалия

Българката Джулия Терзийска отпадна на полуфиналите на двойки на турнира по тенис на твърди кортове в португалския град Фигуейра да Фоз с награден фонд от 25 хиляди долара и гостоприемство. Терзийска и Юлия Вахачик (Германия), поставени под номер 2,..

публикувано на 21.07.18 в 06:45
Европейското първенство по баскетбол за младежи до 20 години продължава в София

България загуби от Латвия на Европейското по баскетбол в София

Младежкият национален отбор на България до 20 години ще се бори за местата от пето до осмо на Европейското първенство в София, след като днес отстъпи на Латвия с 57:77 точки. Българите бяха равностойни само в началните минути, но след това..

публикувано на 21.07.18 в 06:41
Роналдо като играч на „Ювентус“: Аз съм различен от останалите и съм топ играч

Роналдо остави 20 000 евро бакшиш

Кристиано Роналдо със сигурност е любимият клиент на луксозния гръцки хотел, където бе отседнал заедно със семейството си преди финализирането на трансфера си в "Ювентус". Голямата звезда на световния футбол прояви завидна щедрост и даде 20 000 евро..

публикувано на 21.07.18 в 06:34
Божидар Митрев

"Левски" обяви защо Митрев няма да играе

Временният треньор на "Левски" Георги Тодоров не взе в групата на мача с "Ботев" (Пловдив) днес от 20:45 часа в Коматево капитана Божидар Митрев. Вратарят поиска изненадващо смяна на полувремето срещу "Вадуц" (3:2) в реванша от първия..

публикувано на 21.07.18 в 06:30