Рилски спортист победи Спартак (Пл) и е трети в класирането

Рилски спортист победи Спартак Плевен със 109:91 (27:30, 21:22, 32:23, 29:16) и се изкачи на трето място в класирането на Националната баскетболна лига за мъже (НБЛ). Самоковският тим е равен с втория в подреждането Левски Лукойл, който играе днес срещу..

публикувано на 08.12.19 в 08:46
Красимир Анев

Мъжката ни щафета завърши на 9-ото място в Йостерсунд

Мъжката ни щафета завърши на деветото място в старта на 7.5 километра от световната купа по биатлон в Йостерсунд (Швеция). Красимир Анев, Антон Синапов, Димитър Герджиков и Владимир Илиев финишираха на 3:39.0 минути зад победителите от Норвегия. Родните..

публикувано на 08.12.19 в 08:42
Беат Фойц

Беат Фойц пак спечели в Бийвър Крийк

Швейцарецът Беат Фойц спечели за втора поредна година спускането в американския курорт Бийвър Крийк, записвайки 12-а победа в кариерата си за световната купа в алпийските ски. Фойц се спусна по трасето за 1:12.98 минути, оставяйки зад себе си французина..

публикувано на 08.12.19 в 08:36
Цветан Соколов

Зенит и Цветан Соколов отпаднаха от световното клубно първенство

Зенит (Казан) и Цветан Соколов загубиха с 0:3 гейма срещу домакина Сада Крузейро на полуфиналите на световното клубно първенство по волейбол, което ще завърши днес в Бразилия. Българският нападател Соколов се отличи с 14 точки за руския отбор, а неговият..

публикувано на 08.12.19 в 08:19
Байер (Леверкузен)-Шалке

Байер (Леверкузен) надигра Шалке в Германия

Футболистите на Байер (Леверкузен) победиха с 2:1 у дома Шалке 04 в късния съботен мач от 14-ия кръг в германския шампионат. Четвърт час след началото Лукас Аларио се разписа във вратата на "сините" с глава след центриране от корнер на Леон Бейли. Опасните..

публикувано на 08.12.19 в 07:59
Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед спря Манчестър Сити за титлата

Манчестър Юнайтед победи с 2:1 като гост Манчестър Сити в 16-ия кръг от английското футболно първенство и отказа шампионите от защита на титлата им от миналия сезон. Маркъс Рашфорд от дузпа в 23-ата минута даде аванс за 20-кратните шампиони след намесата на..

публикувано на 08.12.19 в 07:54

Джошуа си върна поясите след 12 рунда срещу Руис в Рияд

Антъни Джошуа победи по точки Анди Руис-младши в мач за четири от световните титли в тежката категория на професионалния бокс. Джошуа си върна поясите след 12 рунда в саудитската столица Рияд.  В средата на годината недотам познатият Руис..

публикувано на 08.12.19 в 02:14
Владимир Зографски

Владимир Зографски остана 30-и в Нижни Тагил

Владимир Зографски зае последното 30-о място със сбор от 185 точки след скокове на 118.5 и 110 метра, в старта от световната купа по ски-скок в руския зимен център Нижни Тагил. Победата е за Юкия Сато, който прекрати серията от победи на Даниел Андре Танде...

публикувано на 07.12.19 в 19:40
Байерн (Мюнхен)

Байерн (М) изпуска титлата в Германия

Рами Бенсебаини вкара втория си гол от дузпа в добавеното време и Борусия (Мьонхенгладбах) победи с 2:1 Байерн (Мюнхен), за да оглави еднолично класирането в германското футболно първенство. Борусия (Мьонхенгладбах) е с 31 точки, а РБ Лайпциг е на второ..

публикувано на 07.12.19 в 18:55
Абел Анисе

Черно море спря победния ход на Лудогорец

Футболният Лудогорец завърши за пети път от началото на първенството наравно - 1:1 с Черно море у дома в 19-ия кръг, но все още остава без поражение и на върха в класирането. Преследвачите Левски и Локомотив (Пловдив) могат да скъсят дистанцията на..

публикувано на 07.12.19 в 18:42