Челси - Тотнъм

Челси победи Тотнъм в Англия

Челси победи Тотнъм с 2:1 и се откъсна от "шпорите" на четвъртото място в генералното класиране на английското футболно първенство. "Сините" са с актив от 44 точки и водят с четири пред днешния си съперник, който е и най-близкият претендент за последната..

публикувано на 22.02.20 в 16:54
Черно море - Левски

Черно море и Левски не се победиха в здрав мач на "Тича"

Съставите на Черно море и Левски завършиха наравно 2:2 в здрав мач от 22-ия кръг на елитното ни футболно първенство, изигран на стадион "Тича". Две от попаденията в срещата паднаха в последната минута от добавеното време на мача, като първо Левски поведе, а..

публикувано на 22.02.20 в 16:38
Марте Рьозеланд

Биатлонистките на Норвегия защитиха титлата си от световното, нашите - 20-и

Съставът на Норвегия защити титлата си в щафетата на 4 по 6 км за жени от световното първенство по биатлон в италианския зимен център Антхолц. Тимът в състав Синоеве Солемдал, Ингрид Ландмарк Тандреволд, Тирил Екхоф и Марте Олсбу Рьозеланд финишира за..

публикувано на 22.02.20 в 15:54
Виктория Томова

Виктория Томова на финал в Глазгоу

Виктория Томова се класира за финала на тенис-турнира на твърди кортове в зала в Глазгоу (Великобритания) с награден фонд 25 хиляди долара.  Поставената под номер 3 Томова надделя над левичарката Мари Беноа от Белгия, 249-а в класацията на WТА, с 6:3, 6:3..

публикувано на 22.02.20 в 15:48
Стефани и Габриела Стоеви

Сестри Стоеви на финал в Барселона

Габриела Стоева и Стефани Стоева се класираха за финала на двойки жени на турнира по бадминтон от сериите "World Tour Super 300" в Барселона (Испания) с награден фонд 170 хиляди долара. Сестрите, които са поставени под номер 3 в схемата, постигнаха..

публикувано на 22.02.20 в 14:38
Ботев (Враца)

Ботев (Враца) надигра Арда

Футболният Ботев (Враца) победи гостуващия Арда (Кърджали) с 3:1 в първа среща от 22-ия кръг на елитното ни първенство. За врачани това е първи домакински успех от октомври насам. Това е и дебютна победа за старши треньор на Ботев Антони Здравков...

публикувано на 22.02.20 в 14:26
Лара Гут-Бехрами.

Домакински успех за Лара Гут-Бехрами

Швейцарката Лара Гут-Бехрами спечели съботното спускане у дома в Кран-Монтана, състезание от Световната купа по ски-алпийски дисциплини. Тя финишира с време 1:27,73 минути. На 2 стотни след нея се класира сънародничката й Корине Зутер, трета на 5..

публикувано на 22.02.20 в 13:14
Юлия Стаматова

Юлия Стаматова е финалист в Анталия

Юлия Стаматова се класира на финала на тенис турнира в Анталия. Българката победи на полуфинала колумбийката Юлиана Лисарасо с 6:4 и 7:5. Преди това Стаматова се наложи и над рускинята Анастасия Нефьодова с 6:4 и 6:4. В двубой за титлата..

публикувано на 22.02.20 в 12:59
Александър Логинов.

Полицията обискира руските биатлонисти

Италианската полиция направи тази сутрин обиск в хотела на руския отбор по време на световното първенство в Антхолц след молба от Международния съюз по биатлон, предава ТАСС. "Полицията е получила официално писмо от Международната федерация, тъй като..

публикувано на 22.02.20 в 11:14
Радослав Янков

11 стотни не стигнаха на Радослав Янков в Корея

Радослав Янков отпадна в квалификацията на мъжкия паралелен гигантски слалом в Пьонгчанг от Световната купа в алпийския сноуборд. Янков зае 17-о място с резултат 1:19.49 минута и 11 стотни го разделиха от 16-ото, с което щеше да продължи в  решаващата фаза..

публикувано на 22.02.20 в 09:22