Станислав Манолев с гол за "Динамо" (Москва) в контрола

Станислав Манолев

Станислав Манолев вкара гол в контролния мач на руския футболен клуб "Динамо" (Москва) срещу "Аустрия" (Виена). Срещата се състоя по време на подготвителния лагер на "Динамо" в Австрия, а домакин беше стадион "Зеебоден".

Българският национал се разписа в 29-ата минута, когато удар на Кевин Курани рикошира в гредата на "Аустрия" и след кратко разбъркване топката попадна в неговите крака. Манолев не сгреши от близо и покачи на 2:0 в полза на руснаците, които обаче допуснаха изравняване на резултата. Това се случи след точни удари на Маркус Зютнер през втората част - малко преди смяната на Станислав Манолев с Дмитрий Живоглядов в 74-ата минута.

Преди гола на Манолев точен за "Динамо" беше Балаш Джуджак, а победното попадение беше дело на Франко Дъглас в 81-ата минута.