Лудогорец с лесен успех срещу Септември

Баджи от Лудогорец преминава покрай Георгиев от Септември.

Шампионът Лудогорец се класира безпроблемно за четвъртфиналите в турнира за Купата на България по футбол.

Разградчани победиха с 3:0 лидера във Втора лига Септември като гости на стадиона в „Драгалевци“.

Козмин Моци откри в 10-ата минута с удар отблизо, след като беше оставен непокрит при изпълнение на фаул. Само осем минути по-късно Якуб Шверчок удвои

В 38-ата минута мощен удар на Сергей Георгиев от Септември беше отклонен от вратаря Ренан в гредата.

Мавис Чибота сложи окончателно край на интригата. Той направи 3:0 от дузпа в 56-ата минута. Съдията Георги Николов отсъди наказателния удар за фаул срещу Сисиньо.

Вчера ЦСКА 1948 победи като гост Берое с 4:3, а Ботев (Пловдив) спечели с 2:1 срещу Славия в София.