от 09.00 часа

Илиан Илиев: На почивката крещим по съдията и видяхте какво стана

Илиан Илиев
Снимка: sportal.bg

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев бе разочарован от загубата на неговия тим срещу отбора на Локомотив в Пловдив. Варненци отстъпиха с 1:2 в мач от четвъртия кръг на първа професионална футболна лига.

"Локомотив си вкара два гола, а ние не успяхме да си завършим атаките. Огледален мач от миналата година. Успяхме да се върнем в мача. На полувремето, като едно време по селата, викаме по съдията, крещим и после се отсъди едно нарушение. При нас, когато няма пространства, трудно да стане гола, но когато през 3-4 минути се влиза и се бави играта, трудно да стане. Трябваше да сме по-настоятелни в завършващата фаза, трябваше да сме по-агресивни, но един равностоен мач с един равностоен противник. Мисля, че се справихме добре. Не рискувахме да оставяме празни пространства. Важното е, че успяхме да се върнем и имахме игрово преимущество. Трябваше да сме по-концентрирани. Не си завършихме атаката както трябва. Не направихме достатъчно в атакуащ план, а за сметка на това домакините вкараха два гола и не победиха. В началото на второто полувреме съдията измисли фаула в полза на Локомотив и видяхте какво стана. Иначе имахме инициативата през втората част. Последва бавене на време, лежане и футбол нямаше. През тази година за четири мача, в три от тях, получихме ранни голове. Не мисля, че е тенденция, трябва да сме по-концентрирани", добави Илиан Илиев.