Стамен Белчев: Второто полувреме не се игра футбол

Стамен Белчев
Снимка: Иван Йочев - sportal.bg

Треньорът на ЦСКА София Стамен Белчев заяви след равенството с Етър 2:2, че тимът на домакините е накъсвал играта през второто полувреме. Белчев не смята, че Етър не е превъзхождал физически "червените".
"Не успяхме да си реализираме положенията. Не бяхме убедителни пред вратата на противника. Нормално е победата над Базел ни донесе радост. Днес през второто полувреме не се играеше футбол. Противникът лежеше и бавеше играта. Според мен това не е добре за българския футбол. Имаше моменти, в които се чувстваше умората. До последно търсехме изравнителния гол и после победата. През първото полувреме имаше невнимание. Вкараха ни два гола и удариха една греда с трите си удара. Имаше моменти, в които позиционирането на нашите нападатели в предни позиции не беше добро. При Али Соу има натрупана умора. Решението да не играе е мое. Томи Юрич не е играл много време. Като се има предвид това, на моменти беше добре, на моменти имаше какво да се желае още", каза Стамен Белчев.