Петър Тодоров с трета поредна победа във верига по тенис на маса

Петър Тодоров (в средата) поведе в генералното класиране.
Снимка: Fireball

Петър Тодоров спечели трето поредно състезание от веригата по тенис на маса Fireball Table Tennis Series, чийто медиен партньор е БНР.

На финала в едноименната столична зала левичарят победи с 3-0 гейма Асен Атанасов, съобщи директорът на веригата Цветомир Цонев.

Трети остана Румен Николов, а четвъртото място е за Недко Христов. Общо 28-те участници в турнира бяха разделени на четири групи.

В генералното класиране след петия кръг Тодоров вече еднолично е начело с 3000 точки, следван от Пенчо Иванов с 2200, Михаил Михайлов с 1800 и Руси Джамбазки с 1700 точки.

Записванията за следващия турнир, който е на 17 октомври, започнаха на имейл: tabletennisfireball@gmail.com или на телефон 0878 811 222.