Нефтохимик с първа победа за сезона, Локомотив (Сф) направи равен с последния

Бургазлииспечелиха в Симитли.
Снимка: ПФК Нефтохимик

Отборът на Нефтохимик успя да запише първа победа през настоящия сезон, след като се наложи с 2:1 над Септември в Симитли в мач от 14-ия кръг на Втора лига.

Даниел Иванов в 71-ата минута и Симеон Вешев във втората минута на добавеното време донесоха победата на гостите от Бургас.  За домакините Боби Хазуров вкара единствения гол за Септември в последните секунди на двубоя.

Вторият в класирането Локомотив (София) загуби 2 точки в борбата за върха във Втора лига. Отборът на Иван Колев завърши 1:1 при гостуването си на последния в класирането Янтра (Габрово).

Светослав Диков откри резултата с глава в 36-ата минута. В 62-ата минута Християн Кожухаров изравни след колективна грешка в защитата на гостите