Съдии от Португалия и Грузия ще ръководят мачовете на ЦСКА София и Лудогорец

Португалци ще свирят на ЦСКА София и Йънг Бойс.

Съдии от Португалия и Грузия ще свирят двубоите на ЦСКА София и Лудогорец от Лига Европа в четвъртък.

Бригада от Португалия ще ръководи домакинството на "армейците" срещу Йънг Бойс от група "А" на турнира. Главен съдия ще бъде Фабио Верисимо, а негови помощници ще са Руи Тейшейра и Педро Рибейро. Четвърти арбитър е Антонио Емануел Карвайо Нобле.

На Верисимо бе поверено гостуването на България в Уелс (0:1) в мач от Лигата на нациите. Двубоят ЦСКА София 0 Йънг Бойс е с начален час 19:55 на 26 ноември..

Гостуването на Лудогорец в Лондон на Тотнъм в срещата от четвъртия кръг в група "J" пък е от 22.00 часа българско време.
Главен арбитър е Гиорги Круашвили от Грузия, за когото това е първо международно назначение за календарната година.
Асистент  ще бъдат Леван Варамишвили и Заза Пипиа, а четвърти рефер е Георги Вадачкория.