от 12.00 часа

Локомотив (Пд) спечели и срещу Созопол

Димитър Илиев откри резултата..
Снимка: ПФК Локомотив (Пловдив)

Локомотив (Пловдив) победи с 2:1 Созопол в поредната си контрола от зимната си подготовка. Двубоят се игра на стадиона в Поморие.

"Черно-белите" започнаха по-активно и в 13-ата минута двукратният футболист №1 у нас Димитър Илиев откри резултата за 1:0. Носителят на Купата на България стигна до втори гол в 38-ата минута, когато след бърза контраатака Лукас Салинас се разписа за 2:0.

През втората полувреме в игра за Локомотив Пловдив влезе дошлият в отбора англичанин Конър Руан.

В 64-ата минута футболистите на Созопол върнаха едно попадение, след като младият нападател на пловдивчани Иван Арамазов си отбеляза автогол.

Стартов състав на Локомотив: Мартин Луков, Дейвид Малембана, Лукас Масоера, Диниш Алмейда, Момчил Цветанов, Бирсент Карагарен, Петър Витанов, Парвиз Умарбаев, Лукас Салинас, Димитър Илиев, Александър Иванов.