Неймар се контузи при победа на ПСЖ за купата

Неймар страда след удара.

Носителят на купата на Франция Пари Сен Жермен се класира за 1/16-финалите на турнира след победа с 1:0 като гост на втородивизионния Каен, но парижани дадоха свидна жертва в лицето на Неймар.

Бразилският нападател получи травма в лявото бедро след точно час игра и напусна терена накуцвайки. Неймар пострада при сблъсък със Стийв Яго от тима на Каен. Преди това бившият играч на Барселона асистира на Мойзе Кен, който вкара единствения гол в мача в 49-ата минута.

Именно срещу Барселона играе ПСЖ в осминафиналите на Шампионската лига в началото на следващата седмица и участието на бразилеца в мача ще бъде под въпрос.

В другия късен двубой за купата на Франция лидерът в класирането на Лига 1 Лил победи с 1:0 като гост Дижон. Точен за "песовете" в 15-ата минута бе Агибу Камара.