от 21.00 часа

Антони Здравков призна какво трябва на Царско село

Антони Здравков бе доволен от спечелената точка на Царско село при гостуването на Левски
Снимка: sportal.bg

Треньорът на Царско село Антони Здравков бе доволен след равенството 1:1 срещу Левски на стадион "Георги Аспарухов" и посочи като основен проблем на тима му липсата на централен нападател.

"Важното е отборът да играе добре. Днес показахме добра, колективна игра. Създадохме положения пред вратата на Левски и през двете полувремена. След почивката имахме две много чисти ситуации. Доволен съм от представянето. Липсва ни типичен централен нападател. Стефан Христов не е такъв, ще търсим играч на тази позиция през лятото. Знаем силните страни на нашия отбор и точно това използвахме. Левски имаше проблеми при изнасянето на топката. Ние не играхме защитно, а по-групирано. Липсват ни някои футболисти, ние не сме отбор от световна класа, който разполага с 25-30 футболисти. В този сгъстен цикъл е трудно. Днес имахме възможност да победим и да скъсим дистанцията с Черно море", каза Здравков.