Левски бие 2:1 в дебюта на Стоилов

Дебют записа и Димитър Костадинов.
Снимка: официален сайт на Левски

Левски постигна минимален успех над Спортист Своге с 2:1 в приятелска среща, играна на стадион „Георги Аспарухов“ в столицата.

Това бе и неофициалният дебют на новия старши треньор на „сините“ Станимир Стоилов, който се завърна на „Герена“ след 13 години. Мъри даде шанс за изява на новото попълнение Любомир Костадинов, а двубоят от трибуните изгледа и друго очакван нов футболист в селекцията на „сините“ – панамският защитник на Етър Хосе Кордоба.

Левски удари две греди и закономерно поведе в резултата малко след началото на втората част. Точен от дузпа бе Георги Миланов. В 66-та минута Любомир Тодоров покачи на 2:0, а в самия край на срещата гостите реализираха почетно попадение чрез Иво Харизанов, който се разписа с глава след ъглов удар.