Левски с първа победа в Турция

"Сините" победиха с 2:1.
Снимка: ПФК Левски

Отборът на Левски най-накрая стигна до първа победа за годината. “Сините” надвиха с 2:1 украинския Верес в последната си проверка от подготовката в Турция.

Марин Петков бе точен още в първата минута, а в 21-ата минута Асен Митков пропусна дузпа. Капитанът Сезгийчук изравни в 44-ата минута след бърза контраатака, докато Здравко Димитров даде нов аванс на "сините" в 62-ата минута.

Двубоят в Белек стартира в 12:00 часа, тъй като “сините” днес имат чартърен полет за България. Момчетата на Станимир Стоилов завършват лагера с една победа, 4 равенства и една загуба.