Манчестър Юнайтед с трета поредна победа

Маркъс Рашфорд (в средата) получава поздравления за гола си за Юнайтед за 2:0.

Манчестър Юнайтед победи Кристъл Палас с 3:1 в приятелска среща, част от подготвителното турне на двата тима за новия футболен сезон. Мачът се игра на стадион „Мелбърн Крикет Граунд“ Австралия. Отборът на Ерик тен Хаг записа трета поредна победа в предсезонната си подготовка.

Юнайтед стигна до гол преднина през първото полувреме, като негов автор бе Антони Марсиал. След подновяването на играта Маркъс Рашфорд завърши многоходова комбинация за 2:0, а след това се разписа и Джейдън Санчо след асистенция на Марсиал..

В 74-ата минута Джоел Уорд върна един гол за Кристъл Палас, но за повече хората на Патрик Виейра нямаха сили. В 84-ата минута Уилям Фиш от Манчестър Юнайтед получи директен червен картон.

Следващата проверка на Юнайтед ще е срещу друг английски тим - Астън Вила, на 23 юли отново в Австралия.