от 09.00 часа

Филип Кръстев влезе като резерва при победа на Лос Анджелис

Филип Кръстев
Снимка: Ройтерс

Националът Филип Кръстев влезе от резервната скамейка при победата на неговия Лос Анджелис ФК над Колорадо Рапидс с 4:0 у дома в среща от редовния сезон на Мейджър лийг сокър. Бившият полузащитник на Левски и юноша на Славия се появи от пейката в 64-ата минута при резултат 3:0 за домакините.

Той влезе на мястото на реализиралия първия гол в мача Матеуш Богуш. До края на полувремето Ел Ей оформи класиката чрез Карлос Вела и Райън Холингсхед. До края калифорнийци добавиха още едно попадение във вратата на гостите чрез друга от смените си – Кристиан Оливера, заменил Вела.

В класирането Лос Анджелис е втори в Западната конференция с 40 точки, на четири от лидера Сейнт Луис Сити, и пети в общото класиране, на 11 от първенеца Синсинати.

По публикацията работи: Любомир Тодоров