Георги Костадинов игра цял мач при голяма победа на АПОЕЛ

Георги Костадинов игра 90 минути.
Снимка: apoelfcofficial.com

Българският полузащитник Георги Костадинов изигра нов силен мач, а отборът му АПОЕЛ (Никозия) се справи с убедителното 5:1 с Етникос (Ахна) в среща от 6-ия кръг на кипърското първенство.

Петима различни голмайстори се разписаха за "жълто-сините", които с 11 точки заемат шестото място в класирането. Анортозис е на върха с 14, следван от Пафос с 13.

Георги Костадинов подхвана атаката за първия гол, който в крайна сметка беше отбелязан от Маркиньос от дузпа в 23-ата минута. Деян Дражич изравни за гостите от Ахна в 26-ата, но само след 120 секунди игра Ставрос Гавриел даде нова преднина на домакините.

След почивката вратарят на Етникос Мартин Богатинов, допусна още три гола, дело на Диомерси Ндонгала (50-а минута), Исам Шебаке (70-а) и Хефте да Силва Диаш (82-а минута).