от 09.00 часа

Германия и Украйна завършиха наравно в контрола

Украинският вратар Трубин боксира топката.

Националният отбор на Германия по футбол направи 0:0 с Украйна в предпоследната проверка на тима на Юлиан Нагелсман преди началото на домакинското европейско първенство, което започва след десет дни.

В Нюрнберг Украйна демонстрира добрата си форма, като тимът е непобеден в последните 6 мача, като има 4 победи и 2 равенства.

Флориан Вирц и Илкай Гюндоган имаха възможности през първата част, но не успяха да преодолеят вратаря Анатолий Трубин. Най-чистото положение за гостите се откри пред Роман Яремчук, но острият му удар бе спасен от вратаря Мануел Нойер.

След почивката Кай Хаверц стреля неточно с глава, а резервата Максимилиан Баейрн отправи удар в гредата.

В последните минути попадение на Артьом Довбик от Украйна не бе зачетено заради положение на засада.

Германия се изиграе последната си контрола срещу тима на Гърция в петък. Украйна има проверки още срещу отборите на Полша и Молдова.