от 18.00 часа

Тимът на Ясен Петров с пето равенство в Китай

Ясен Петров

Воденият от бившия национален селекционер на България – Ясен Петров, тим на Киндао Хайну завърши наравно 1:1 с Ухан Три Таунс в мач от 25-ия кръг в китайската Суперлига. Това бе пето равенство за футболистите на Ясен Петров.

Титуляр за гостите от Ухан бившия футболист на Левски Дарлан, който бе на терена през целия двубой.

Киндао Хайну поведе в 32-рата минута, след като Еванс Кангуа бе точен от дузпа. През второто полувреме воденият от Ясен Петров тим се прибра, но Ухан Три Таунс стигна до изравнителното попадение в 77-ата минута, което бе дело на Тао Цянлон.

Киндао се намира на 12-о място във временното класиране с актив от 26 точки, като е на три от опасната зано. Докато Ухан Три Таунс е на 10-а позиция с 27 пункта.

По публикацията работи: Георги Димитров