За да бъде успешна една комуникационна стратегия, тя трябва да има една ясна линия, да е хомогенна, едните ти комуникационни канали да продължават другите, а най-хубаво е когато всички те изхождат от личната ти комуникация, казва Емил. Огромна част от нашата комуникация се случва в социалните мрежи. Това е валидно вече за всички, без значение какво правят. Нашата работа е основна свързана с това да обединяваме хора зад идеи. Едно от нещата, които правим в момента, е проектът EDIT.BG - едно обединение на дигиталните малки и средни бизнеси в България. Решихме да го направим , за да ги срещнем. Много неща могат да се постигнат, когато играчите в една област се съберат и поговорят, стане им ясно какви са общите им проблеми, какво искат да постигнат. Изключително е важно това, което правиш, да стига да хората и да е ясно комуникирано.
Голямото предизвикателство пред подобен род общуване обаче е фактът, че нещата се променят много бързо. Те се променят по такъв начин, че често тези промени не зависят от теб. Защото фейсбук днес решава да промени алгоритмите си и повече видеа достигат до хората. След половин година може би ще е по-различно. Те сега работят върху възможността да се търгува през фейсбук и това според мен ще промени си и стратегията им.
Проблем остава и достоверността на информация.
С традиционните медии малко или много информацията, която излъчваш, е проверена и можеш да разчиташ на някаква истинност. В социалните медии информацията често се излъчва по начини и от места, които не са ти съвсем ясни. Има софтуерни инструменти, които в момента се разработват, в посока изкуствен интелект и те могат да ти проверят истинността на една новина. Включително и български продукти. В тази посока се работи много. Да се свързваме покрай идеите си обаче е голямата възможност, която социалните мрежи ни дават, смята още Емил Христов.
Целия разговор с него чуйте в звуковия файл.
Тази вечер седмичните коментатори във "Форум", заедно с водещия Константин Лавсов, обсъждаха някои злободневни теми и припомниха близкото минало: коментар за президента Румен Радев и политиката, която води вече 9 години; до каква степен сме се развили като гражданско общество; за корупцията и за предприемачеството в България; войната в..
Искане за оставка на директора на дирекция „Управление и анализ на трафика“ в Столичната община поискаха от групата на „Продължаваме промяната-Демократична България“ (Спаси София) в Столичния общински съвет. Димитър Петров, който заема длъжността 12 г., трябва да бъде отстранен, заради сключени неизгодни договори за пътни маркировки, светофари и..
През миналата година беше подготвяна промяна в наредбата за статута и професионалното развитие на учителите, директорите и другите педагогически специалисти. В момента, за да израсте в кариерата учител или възпитател, трябва да отговаря на няколко изисквания като стаж, професионална квалификационна степен и др., но и да е преминал атестиране в..
От тази година се налага редуциране с три пъти на ползвателите по Програма за патронажна грижа в община Костинброд . Намалението се случва, заради свития бюджет по програмата „Грижа в дома“, която се финансира чрез Министерството на труда и социалната политика. Така Костинброд е поредната българска община, която променя рамката, в която съществува..
Защо се случват лавини? Къде и кога най-често падат? Какво можем да правим, за да ограничим риска от лавинни инциденти? Какви базови спасителни техники за откриване на пострадал при инцидент трябва да усвоим, за да сме по-спокойни при разходка по снежните планински склонове?. Тези и други въпроси е добре не само да си зададем, но и да..
Новата постановка "Билет до Америка" на режисьора Ивайло Христов по идея на Мартин Макариев и Луиза Григорова-Макариев и текст на Биляна Тодорова ще се играе отново на 30 януари, след което тръгва към зрителите от страната. Турнето им започва през февруари и се планира да завърши в Берлин. В главните роли на стендъп комика Емил Гатев и на..
Достатъчно ли са детските специалисти, които да предоставят качествени услуги за най-малките пациенти у нас? Решен ли е проблемът и в съседен Перник, където поради отпуск на трима от педиатрите в МБАЛ „Рахила Ангелова“ не беше осигурена 24-часова лекарска грижа за децата. “За съжаление, този разговор остава един и същ в годините. Имаше светлина в..