Теодора Цончева зарадва своите почитатели с първата си коледна песен.
Видеото на „Merry Christmas“ направи своята премиера в официалния канал на певицата в YouTube, който има над 100 000 последователи.
„Много обичам този празник. Всяка година като украсявам елхата слушам любимите ни коледни песни. Винаги съм искала и аз да запиша такава песен“, сподели пред Радио София Теодора Цончева. „Тази година е толкова странна и тягосна за всички, и реших, че точно затова сега е моментът да направя една светла, празнична песен, която да внесе малко топлота и коледен дух.“
Теодора е от музикантско семейство. Пяла е във вокална група „Бон-бон“.
Първата ѝ самостоятелна песен „Взимам всичко“ записва през 2015 г. с подкрепата на Велизар Соколов-Заки, който е бил неин ментор в „X Factor“.
През последните месеци певицата проявява и чувството си за хумор с кратки видеа, които допълнително увеличиха феновете и популярността ѝ.
Чуйте разговора с нея и вижте видеоклипа.
Коментатори във "Форум" тази седмица са икономистът и доктор по политология д-р Галя Манчева и оперативният директор на JA Bulgaria Ирина Илиева. Заедно с водещата Елена Пъневска, част от темите, които дискутираха днес, бяха: - Софийският градски съд потвърди постоянния арест и на четиримата задържани при протеста на партия "Възраждане" на 22..
Подробности можете да чуете в звуковия файл.
За втора поредна година Компас събира млади хора и водещи компании в интерактивна бизнес игра. Компас 2025: практическо бизнес предизвикателство се организира от Тук-Там и ще се проведе на 13 март в Planet Schwarz Tech Theatre. Инициативата предоставя възможност на участниците да развият ключови умения и да изградят ценни контакти както с..
През 2024 г. заетостта в столичните хотели достигна нивата отпреди пандемията, каза пред Радио София Мартина Божанска - генерален мениджър на един от големите хотели в столицата. "За София повишението през 2024 г., спрямо 2023 г., е около 8%-10%, за хотели от категория 4 и 5 звезди. В страната средно се движи около 50% заетостта. За София е..
78% от водачите на МПС използват мобилни устройства по време на шофиране , а 14% от тях си признават, че са участвали в ПТП по време на използване на мобилен телефон. Това показва проучване на Института за пътна безопасност (ИПБ), проведено от 4 до 20 януари т.г. с 808 водачи на МПС в София, Варна, Бургас и Пловдив . Експертите от ИПБ..
Липсата на персонал е най-голямото предизвикателство, пред което са изправени българските хотелиери. Това каза пред Радио София Георги Дучев - изпълнителен директор на Българската асоциация на професионалистите в мениджмънта на хотели. Проблемът се задълбочава през последните години, като пред него са изправени хотелите в световен мащаб, добави той...
"Без всякакво съмнение може да се каже, че "Цветята на нациите" представлява един автентичен шедьовър." Това казва Бернар Ардура - почетен председател на Папския комитет за исторически науки за една книга, написана (макар и на италиански) от българин. А той работи основно в Италия, от 18-годишен иска и по-късно се занимава с дипломация..