"Лудогорец" разнищи поляци в Марбея

Футболистите на "Лудогорец" записаха победа с 3:0 над "Корона" Киелце

Отборът на "Лудогорец" победи с 3:0 полския "Корона" (Киелце) в първата си контрола по време на лагера в Испания. Христо Златински вкара в 23-тата минута след заучено положение, а Върджил Мисиджан удвои в 59-ата. Жуниор Кишада оформи класическия резултат в 74-ата минута.

Българският тим показа отличен футбол и през двете полувремена, въпреки че игра с два различни състава. Единственият неприятен момент за тима от Разград беше изгонването на Мисиджан в 70-ата минута заради спречкване със съперник.

Наставникът Стойчо Стоев започна с Владислав Стоянов, Шоко Теро Мантула, Георги Терзиев, Йордан Минев, Фабио Ешпиньо, Христо Златински, Даниел Абало, Марселиньо, Михаил Александров и Роман Безяк, а на почивката бяха направени девет промени.

До края на лагера в Испания "Лудогорец" ще изиграе още три контроли - на 6-и февруари от 17 часа срещу чешкия "Спарта Прага", на 8-и февруари от 17.30 часа срещу руския "Локомотив" Москва и на 12-и февруари от 17 часа срещу друг руски тим - "Краснодар".