В следващите 6 месеца сметките за ток ще съдържат призив хората да бъдат внимателни и да не се доверяват на телефонни обаждания от непознати, често завършващи с измама. Това е част от кампанията на МВР за справяне с проблема, обясни Петър Костадинов от компанията EVN, която снабдява Югоизточна България:
"Преценено е, че във фактурите за електроенергия, особено на по-възрастното население, което традиционно страда от телефонните измами, това е още един канал, който да ги предупреди да не се доверяват на всякакви опити по телефона за измами".
МВР е провело разговори и с другите електроснабдителни дружества.
Продължаваме рубриката „Запознай се с музикантите“ с представянето на главния диригент на Симфоничния оркестър на Българското национално радио – Константин Илиевски . Константин Илиевски произхожда от..
Човекът, с когото ще ви запознаем тази седмица е цигуларката Галина Койчева - концертмайстор на Симфоничния оркестър на БНР. „ Утвърден и желан солист е, чудесен камерен изпълнител и перфектен..
Запознай се с музикантите! Това е пространството, където всяка седмица ще ви срещаме с някой от музикантите от съставите на БНР. Стартираме с цигуларката Десислава Чолакова , далеч не само..