Полиция спаси Стоичков от гневни фенове, извеждат го от стадиона с брониран джип

Проблемите пред Христо Стоичков в Южна Африка следват един след друг
Фенове на "Мамелъди Съндаунс" се опитаха да се саморазправят с треньора на тима Христо Стоичков. Причината е последната загуба на "Мамелъд" като гост на "Бейдвест Уейтс" с 2:4.
Преди началото на сезона отборът на Стоичков бе спряган за един от претендентите за титлата, но през последния месец няма победа и се намира в долната част на таблицата.

След края на мача около 200 фенове на тима са се събрали пред стадиона на "Бейдвест" и се е наложило Стоичков да си тръгне с брониран полицейски джип, около 40 минути след неговия край.

Освен от гнева на феновете Христо Стоичков ще трябва да се спасява и от Дисциплинарната комисия на футболния съюз на Южна Африка. След края на мача той е отказал да говори пред медиите, което е в разрез с правилата и за тази си постъпка ще бъде санкциониран.