"Локомотив" Пловдив обърна "Ботев" Враца при дебюта на Емил Велев

"Локомотив" Пловдив обърна "Ботев" Враца като домакин и спечели срещата си от 13-ия кръг с 2:1
Снимка: plovdiv24

Футболистите на "Локомотив" Пловдив направиха пълен обрат в мача си срещу "Ботев" Враца и спечелиха домакинството си с 2:1 при дебюта на новия старши треньор на "смърфовете" Емил Велев.

Гостите вкараха чрез Мартин Ковачев, който засече топката след центриране от корнер. Минута преди края на първата част обаче домакините успяха да изравнят - Юнес Бенжелюн се възползва от центриране на Здравко Лазаров и с глава прати топката зад гърба на Цветковски.

През второто полувреме "черно-белите" натиснаха и стигнаха до победния гол 20 минути след подновяването на играта - Здравко Лазаров бе изведен сам срещу вратаря на гостите и вкара за 2:1.