ЦСКА не успя да победи аматьорите от "Локомотив" Мездра

Футболистите на ЦСКА не успяха да победят третодивизионния "Локомотив" Мездра

Отборът на ЦСКА не успя да победи третодивизионния "Локомотив" Мездра в
контролна среща, играна на стадиона в Мездра, завършвайки 2:2. В игра за ЦСКА се появиха новите попълнения, които все още нямат право да играя в официални мачове заради забраната за картотеки до края на месеца. Неофициален дебют за "армейците" направи вратарят Михаил Иванов, който е на проби, както и аржентинецът Себастиан Скиорили.

Двата отбора направиха много слабо първо полувреме, като домакините от Мездра изненадващо се оттеглиха с гол аванс на почивката след точно изпълнение на Александър Миков. Попадението падна в 43-ата минута след груба грешка в защита на юношата Божидар Чорбаджийски. В 60-ата минута ЦСКА изравни с гол на Сержиньо, който получи пас от Мишел Платини и от малък ъгъл не сгреши - 1:1. "Локомотив" можеше отново да поведе, но Валериев изпусна от чиста позиция. В 77-ата минута друго ново попълнение на ЦСКА - Тасио, отбеляза втори гол за "червените". Само три минути по-късно Петър Златков възстанови равенството с гол от дузпа.