„Реал" (Мадрид) с класическа победа над „Галатасарай”

Снимка: Архив

„Реал" (Мадрид) записа класическа победа с 3:0 над "Галатaсарай" в четвъртфинал от Шампионската лига.

Попаденията отбелязаха Кристиано Роналдо в 9-ата минута, Карим Бензема в 29-ата и Гонсало Игуаин в 73-тата минута.

Португалецът откри след перфектен пас от Месут Йозил и елегантно прехвърли Фернандо Муслера. Преди това домакините имаха още две възможности да открият резултата. В 29-ата минута центриране на Есиен стигна до Бензема, който безпроблемно покачи на 2:0. След почивката се разписа и резервата Игуаин.

Домакините играха без никакво напрежение и сравнително лесно стигнаха до убедителния успех. Отборът на Жозе Моуриньо може да е спокоен преди реванша, а привържениците са оптимисти, че това е сезонът, в който "Реал" най-после ще успее да вдигне десетата си европейска купа.