"Интер" и "Ювентус" не успяха да се победят

Снимка: ЕПА / БГНЕС

"Интер" и "Ювентус" завършиха 1:1 в дербито на 3-тия кръг в Серия "А", като до този момент и двата състава имаха пълен актив.

Мауро Икарди откри резултата за домакините от "Интер" в 73-тата минута, но Артуро Видал изравни почти незабавно.

Аржентинецът Мауро Икарди влезе като резерва и откри резултата за "Интер" (Милано) в 73-тата минута на днешното дерби. Той получа пас от Рикардо Алварес, влезе от дясно в наказателното поле и прокара топката зад вратаря Буфон.

Само две минути по-късно обаче чилиецът Артуро Видал възстанови равенството, след като наказа грешка в защитата на "Интер" и засече подаване на Куаду Асамоа.

Иначе срещата се оживи и стана доста по-интригуваща през второто полувреме, когато бяха и повечето голови положения.

В последните минути на мача гостите можеха да стигнат и до успеха, но резервата Маурисио Исла беше неточен.