Александър Колев в Отбора на кръга на белгийската Втора дивизия

Младежкият ни футболен национал Александър Колев попадна за четвърти път в Отбора на кръга в белгийската Втора дивизия, след като вкара гол и подаде за още един при равенството 3:3 на "Геел" с "Десел".

Местен сайт, който отразява обширно белгийската Втора дивизия, посочва Колев като най-важен в концепцията на треньора Ерик Франкен. "Геел" завърши 3:3 като гост на "Десел" в дербито на областта Витгоор, а домакините имаха аванс от 3:0, половин час преди края на мача.

Пас на Колев към Щройс за 1:3 и точно изпълнение на навършилия вчера 21 години софиянец пет минути преди края го направиха и играч на мача. С това попадение головете на Александър през 2013-а година станаха 10 - три за младежкия национален отбор, три за Купата на Белгия и четири в първенството.

Интерес към Александър Колев не липсва, а английският "Лейтън Ориент", лидер в Лига 1, е поредният клуб, който е отправил запитване за него до клуба му.