Втора контрола за "Чавдар" Бяла Слатина

"Чавдар" /Бяла Слатина/ играе втората си контрола за тази седмица днес. От 16 часа на градския стадион в Бяла Слатина започва мачът между "Чавдар" и новия член на северозападната "В" аматьорска футболна група "Дуннав 98" от врачанското село Селановци.

Старши-треньорът на домакините Диян Божилов със сигурност ще даде почивка на някои от титулярите си, поради което капитанът на тима Владислав Василев, халфът Димитър Андонов и защитникът Явор Тричков ще гледат контролата от трибуните. Тримата имат леки травми и със сигурност няма да играят днес. Почти сигурно Божилов ще заложи на два различни състава в двете полувремена. В същото време от щаба на белослатинци заявиха, че не правят трагедии от загубата от "Ботев" /Враца/. Двата тима изиграха приятелска среща на "Христо Ботев" във вторник, а "Чавдар" загуби с разгромното 0:4.
По публикацията работи: Жоро Александров