Акценти

ФК Монтана напуска efbet Лига?

Ръководството на ПФК Монтана подава утре контестация срещу след мача с Арда в Кърджали, загубен с 0:3. Острата реакция е срещу главния съдия Волен Чинков. "Чинков определено ощети нашия тим в поне пет ситуации. Искаме спиране на правата..

публикувано на 29.11.20 в 10:51

"Кариана" си върна лидерството, но прекратява участието в първенството

Кариана победи с 2:1 Струмска слава /Радомир/ в мач от 15-ия кръг на Втора лига и се върна водачеството в първенството. Срещата започна с едноминутно мълчани в памет на бившия капитан на националния тим и президент на БФС Димитър Ларгов, на бившия..

публикувано на 29.11.20 в 10:45

Монтана стъпи накриво в Кърджали, допусна три гола

Монтана загуби с 0:3 гостуването си на Арда /Кърджали/ в среща от 14-ия кръг на efbet Лига. Една от причините за това бе и изгонването на Янко Ангелов в 40-та минута. Двубоят започна с едноминутно мълчание в памет на наставника на Монтана..

публикувано на 29.11.20 в 10:27

"Ботев" излиза за победа срещу хегемона при завръщането на Здравков в Разград

Съдия, който не обича врачанския треньор Тони Здравков, получи наряд да ръководи гостуването на Ботев в Разград. Неделният двубой от програмата на първа футболна лига беше поверен на Николай Йорданов, заради когото наставникът на врачани беше наказан..

публикувано на 28.11.20 в 14:45

Детските школи от Северозапада подпомогнати от Футболния съюз

БФС подкрепи футболни школи от Северозапада. Пособия за учебно-тренировъчна дейност получиха футболни клубове от седем области в Северозападна България. Инвестицията е на БФС по програма за подпомагане на футболните клубове във връзка с пандемията от..

публикувано на 28.11.20 в 10:20

Инна от "Бдин" спечели медал от Европейското по бокс

Националната състезателка от видинския клуб по бокс "Бдин" Инна Цветкова си осигури поне бронзов медал от европейското първенство за юноши и девойки, което тече в столичната зала “София”. В четвъртфинален двубой възпитаничката на старши-треньора..

публикувано на 27.11.20 в 15:54

Монтана с тренировка в Момчилград

С група от 19 играчи замина Монтана за Момчилград, където ще има последна тренировка преди мача утре. От 13 часа в Кърджали е срещата Арда - Монтана.  Иван Михов е с проблем в коляното и ще се решава дали ще бъде в групата или друг ще отпадне. В..

публикувано на 27.11.20 в 14:26

Борците са най-добрите спортисти на Враца

За първи път от провеждането на анкети за излъчване на най-добрите представители на спортното училище във Враца в топ 10 влязоха представители само от един спорт. Това стана факт, след оповестяването на анкетата на СУ "Св. Климент Охридски" –..

публикувано на 26.11.20 в 15:11

Волейболистите на "Монтана" приемат "Аркада" в реванш за Купата на CEV

Волейболният "Монтана" приема в мач реванш от 1/16-финалите във втория по сила евротурнир - за Купата на CEV отбора на  "Аркада" /Галац/. В първата среща монтанци загубиха с 3:0 гейма. В мача-реванш днес в зала "Младост" ВК"Монтана" трябва да запише чиста..

публикувано на 24.11.20 в 11:04

In memoriam: Почина старши треньорът на ФК "Монтана" Никола Спасов

Старши треньорът на Монтана Никола Спасов почина тази сутрин. На 61 години Адмирала не успя да пребори коронавируса. Скръбната вест съобщиха от стадион "Огоста”. Ръководството на ФК "Монтана" изказва съболезнования на семейството на Никола..

обновено на 23.11.20 в 17:29