публикувано на 16.02.20 в 15:52

Поредни медали за мездренски атлети

публикувано на 16.02.20 в 15:42

Монтана сломи Хебър в пет гейма

Монтана препъна Хебър /Пазарджик/ в зала „Младост”. Монтанци спечелиха с 3:2 гейма дерби - срещата от 16-ия кръг на Суперлигата при мъжете. Близо два часа над 400 зрители се насладиха на класен волейбол. От началото на шампионата Монтана нанесе трета..

публикувано на 16.02.20 в 15:33

Ботев гостува на Лудогорец

Ботев /Враца/ не си прави илюзии, но ще се опита да затрудни максимално Лудогорец при визитата си в Разград днес. Мачът е от 17.30 часа, а петима твърди титуляри на гостите отпаднаха от групата за мача. Том, Зехиров и Костов са контузени,..

публикувано на 15.02.20 в 15:51

Монтана победи с 2:0 Нефтохимик

Монтана победи с 2:0 при гостуването си Нефтохимик /Бургас/ в първи мач от пролетния дял на шампионата на Втора лига. Монтанци доминираха на терена на стадион "Лазур", а вратарят на домакините спаси "нафтата" от разгром. В 17-та минута Сергей..

публикувано на 15.02.20 в 15:25

Монтана излиза срещу Берое за финала на купата

Баскетболистките на Монтана ще защитават купата на България днес. Финалната среща е от 18 часа срещу Берое /Стара Загора/. Двубоят е в столичната зала "Триадица". Момичета на треньора Стефан Михайлов са амбицирани отново да вдигнат трофея " По..

публикувано на 15.02.20 в 14:29

Монтана препъна Хебър /Пазарджик/ в зала "Младост".  Монтанци спечелиха с 3:2 гейма дерби - срещата от 16-ия кръг на Суперлигата при мъжете. Близо два часа над 400 зрители се насладиха на класен волейбол. От началото на шампионата Монтана нанесе трета..

публикувано на 15.02.20 в 12:26

Монтана ще търси победата срещу Нефтохимик

Мачът от първия кръг на пролетния дял на първенството на Втори лига е днес от 12 часа. Треньорите Светлан Кондев и Венци Иванов имат проблеми с контузени играчи. Защитниците Костадин Гаджалов и Алекс Георгиев и крилото Борислав Дамянов имат..

публикувано на 15.02.20 в 09:30
Мими Христова

Врачанка е европейски шампион по борба

Врачанката Мими Христова стана европейски шампион по борба. След като прегази три противнички по пътя към златото - Криста Инче от Румъния, Ашли Тугчу от Турция и Ирина Колиаденко от Украйна, във финала тя се справи и със сънародничката си Елис..

публикувано на 15.02.20 в 08:58

"Кариана" победи "Спортист" в последната си контрола

"Кариана" победи с 5:2 "Спортист" /Своге/ в последната си проверка от подготовката. В неделя ерданчани няма да имат мач с Поморие на старта на пролетния дял на шампионата. Клубът е информиран, че Поморие няма да продължи участието си..

публикувано на 14.02.20 в 17:55

Единадесетокласник от математическата гимназия спечели "Лъвски скок" във Видин

Единадесетокласникът Стоян Петров от Профилираната природо-математическа гимназия "Екзарх Антим І" спечели надпреварата "Лъвски скок" във Видин с резултат 2.84 метра. Състезанието се организира от Община Видин, Ученически спортен клуб "Шампион" и..

публикувано на 14.02.20 в 16:23

Осигуряват безплатен превоз за фенове на баскетболния "Монтана"

Ръководството на "Монтана" организира безплатно пътуване за финала на турнира за купата на България по баскетбол при жените тази събота, 15 февруари. "Монтана" ще спори за трофея с "Берое" /Стара Загора/. 50-местният автобус ще тръгне за..

публикувано на 13.02.20 в 17:16