Мирослав Будинов напуска Ботев

Мирослав Будинов е следващият сигурен футболист, който напуска Ботев през зимата. Той ще се завърне в Дунав /Русе/. Нападателят, който скоро ще навърши 34 години, е спряган за заместник на отиващия в ЦСКА Ахмед Ахмедов. Будинов беше привлечен..

публикувано на 10.12.19 в 10:57

Йоло Николов с отлично представяне в Лисабон

Балканският вицешампион и шампион на България при мъжете за 2019 г. Йоло Николов записа едно от най-добрите си представяния при осемте си участия досега на Европейските първенства по крос . 35-годишният състезател на Спортен клуб "Атлет" - Мездра се..

публикувано на 09.12.19 в 17:40

Борци от Враца с медали от международен турнир

Състезатели на врачанския клуб Ботев 93 се завърнаха с медали от участието си в IХ издание на международния турнир "Данко Дачев" в Бургас . Надпреварата по свободна и класическа борба се проведе през почивните дни. Валентин Валентинов в..

публикувано на 09.12.19 в 13:59

Състезателите на "Бъдин" със седем медала от турнир в Сърбия

Седем медала спечелиха състезателите на видинския Спортен клуб "Бъдин" от международния турнир по джудо за деца в сръбския град Бор. Джудистите на Габриела Кирилова се завърнаха с 2 златни, 3 сребърни, 2 бронзови медала и 2 пети места. Шампиони са Полина..

публикувано на 09.12.19 в 13:26

9 медала за джудистите на Пламен Петров от последното за годината състезание

Четири златни, три сребърни и два бронзови медала е равносметката за видинския клуб "Борба, самбо, джудо" от последния за годината международен турнир по джудо. Състезателите на Пламен Петров се включиха в силното състезание в сръбския град Бор. Сияна..

публикувано на 09.12.19 в 12:26

"Монтана" надигра "Кариана" в регионалното дерби

Монтана победи с 3:1 Кариана в регионалното дерби на 18-ия кръг на Втора лига. Головете паднаха след почивката, а монтанци ще зимуват трети във временното класиране. До почивката на два пъти Атанас Илиев и веднъж Сергей Георгиев не успяха да..

публикувано на 08.12.19 в 18:04

Ива от Видин е европейска вицешампионка по самбо

Състезателката на видинския клуб "Бъдин" Ива Иванова завоюва сребърен медал от Европейското първенство по самбо за кадетки в столицата на Латвия, Рига. В категория до 52 килограма възпитаничката на треньорката Габриела Кирилова се представи отлично, като..

публикувано на 08.12.19 в 14:51

"Славия" удари "Ботев" Враца с 2:0 като гост

Славия нанесе поредно поражение на Ботев, като белите си тръгнаха с трите точки след успех с 2:0 насред стадион „Христо Ботев“. Победата на гостите, които играха едно полувреме с човек по-малко, не дойде лесно, а в края на мача врачани имаха..

публикувано на 08.12.19 в 14:37

Турнир по футбол за деца се проведе във Враца

Tурнир в памет на футболиста от Ботев Враца - Сашо Ангелов събра над 100 деца във второто си издание .  В спортната проява, която се проведе в залата на ППМГ "Акад. Иван Ценов", участие взеха четири отбора на домакините от Ботев, както и състезатели от..

публикувано на 07.12.19 в 16:10

Монтана победи шампиона Нефтохимик с 3:1 гейма

Монтана победи с 3:1 гейма шампиона Нефтохимик /Бургас/ и го свали от лидерската позиция във временното класиране на Суперлигата при мъжете. Едва на три тренировки новият разпределител на монтанци Максимилиян Талер изигра цял мач в зала "Младост"...

публикувано на 07.12.19 в 13:52