"Ботев" падна от "Черно море" във Варна

Врачанският Ботев не успя да сложи край на негативната си серия срещу Черно море и загуби с 1:2 гостуването си на стадион „Тича“. Попадение на Матиас Курьор в 79-та мин. даде трите точки за „моряците“. Първата опасност за гол се яви в 16-ата..

публикувано на 22.11.20 в 14:54

35 гола в 5 мача във Врачанско

Голов порой беляза съботните срещи от поредния кръг в областната група по футбол във Врачанско. В 5 от мачовете паднаха цели 35 попадения, което прави средно по 7 гола на мач. Тон за това даде лидерът Ботев /Криводол/, който изпрати Торпедо 2004..

публикувано на 22.11.20 в 14:15

БК Монтана победи с 88 точки разлика Академик (СНИМКИ)

Баскетболистките на Монтана спечелиха със 136:48 точки срещу Академик /Пловдив/ в среща от 5-ия кръг на женското първенство. Така в рамките на четири дни момичетата на треньора Стефан Михайлов взеха две победи над младия тим на пловдивчанки, като..

публикувано на 22.11.20 в 14:08

Шурданица с обрат в Бойчиновци, Вихър тресна Миньоро

Шурданица /Георги Дамяново/ и Вихър /Николово/ взеха победи, като гости в отложени срещи от четвърта монтанска футболна дивизия. По-труден се оказа успеха с 3:2 на тима на Шурданица на стадиона в Бойчиновци. В 17-та минута Мирослав Димитров –..

публикувано на 22.11.20 в 14:01

"Локомотив" Мездра победи с 1:0 "Ботев-2" Враца

След като изиграха цялото второ полувреме с 10 души на терена, след страхотна тактическа дисциплина и пълно себераздаване, футболистите на ОФК "Локомотив" Мездра победиха с 1:0 в дербито ПОФК "Ботев-2" Враца. Това бе петата по ред домакинска победа на..

публикувано на 21.11.20 в 16:53

Иво Иванов със сребърен медал от Европейско по джудо в Чехия

Най- добрият джудист на България Ивайло Иванов взе сребърен медал от Европейското първенство в Прага /Чехия/. Роденият в Монтана талант загуби с "ипон" финала до 81 кг. За по -малко от минута грузинецът Тато Григалашвили, който е Европейски шампион за..

публикувано на 21.11.20 в 14:24

"Локомотив" Мездра и "Ботев-2" Враца играят днес

По решение на Спортно-техническата комисия на Зоналния съвет на БФС- Велико Търново, срещата от 16-ти кръг на Северозападната трета лига между ОФК "Локомотив" Мездра и ПОФК "Ботев-2" Враца вместо в неделя, ще се играе в събота от 14.30 часа в Мездра...

публикувано на 21.11.20 в 08:49

Монтана остана без мач в неделя

Мач между Берое и Монтана няма да има. Двубоят от 13-ия кръг на efbet Лига трябваше да бъде в неделя, от 15.00 часа, но заради многото заразени с коронавирус в състава на Берое Спортно-техническата комисия на БФС отложи двубоя. Берое няма да играе и..

публикувано на 21.11.20 в 08:46

Монтана приема Академик /Пловдив

Баскетболистките на Монтана приемат Академик /Пловдив/ в среща от женското първенство днес. Мачът в зала "Младост" е от 13.00 часа без публика. В сряда двата отбора играха в Пловдив и монтанчанки взеха успех с 91 точки разлика.

публикувано на 21.11.20 в 08:41
Волейбол

Волейболният Монтана стартира участието си в турнира CEV със загуба

Волейболистите на Монтана записаха загуба в първата си среща от турнира за купата на CEV /ЦЕВ/. Момчетата на треньора Даниел Пеев отстъпиха с 0:3 гейма при гостуването си на двукратния шампион на Румънския "Аркада" /Галац/ в първа среща от 1/16 финала...

публикувано на 20.11.20 в 15:10