от 12.00 часа

"Локо" Мездра с 21-ва поредна победа

Отборът на "Локомотив" Мездра се наложи с 2:0 като гост на "Ботев" Козлодуй в двубой от 21-ия кръг на Северозападната "В" група. "Железничарите" вкараха по един гол през двете полувремена и логично се поздравиха с успеха. Златков откри резултата през първата част, а Павлов оформи крайното 2:0 през втората част.

Победата е 21-а поред за мездренчани. Тимът обаче не е с пълен актив, тъй като му бяха отнети 6 точки от актива заради стара задължения. Отборът от Мездра е с 57 точки и води пред втория "Спартак" Плевен с една точка.

Единственият ппедставител от Видинско "Балкан" Белоградчик направи 1:1 като домакин на "Локомотив" Горна Оряховица.

В следващия кръг на 22 април "Локомотив" Мездра е домакин на "Левски 2007" от гара Левски, а "Балкан" Белоградчик гостува в Борован на "Торпедо".