Монтана стана първенец в областния турнир на ветерани

Монтана стана първенец в областния турнир на ветерани. Финалната среща ще влезе в историята, като първата играна в Монтана на осветление на терена с изкуствена настилка в парк "Огоста".
Кмета Златко Живков връчва купата
Ветераните на Монтана не оставиха никакъв шанс на "Кипровец" (Чипровци) и се наложиха с убедителното 5:0. Защитникът Радой Христов откри головата сметка на домакините в 16-та минута. До почивката изпълнителният директор на Монтана Румен Панайотов покачи на 2:0. През второто полувреме на два пъти се разписа Ангел Ангелов - Боки, а един гол добави Борислав Никифоров - Бибето. Главният съдия Петър Милков не показа нито един картон в изключително коректния сблъсък.

Кметът Златко Живков връчи купата на първенеца Монтана. Градоначалникът получи от отбора на Чипровци икона на "Свети Георги Победоносец" Двубоят на ветераните предизвика голям интерес и от страна на публиката.
По публикацията работи: Любо Андреев